skip to Main Content
22710 41034 info@chiosbasket.gr

Αγώνες 25 & 26-01-2020.

ΗΜΕΡΑΗΜΕΡ.ΩΡΑΓΗΠΕΔΟΕΙΔΟΣΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ25-Ιαν17.30ΒΟΥΡΕΙΟΠΑΜΠΑΙΔΩΝΠΙΤΥΟΣ/ΦΟΒΦΟΒ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 
ΚΡΙΤΕΣΖΙΓΛΗ-ΜΩΡΟΜΑΛΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ25-Ιαν19.30ΚΑΜΠΟΧΩΡΑΓΥΝΑΙΚΩΝΝΟΘΕΝΩΣΗ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 
ΚΡΙΤΕΣΤΣΑΡΔΑΚΑΣ-ΛΙΒΑΝΟΥ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ25-Ιαν20.15ΚΛΕΙΣΤΟΒ΄ΑΝΔΡΩΝΟΛΥΜΠΙΑΔΑΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΝΤΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 
ΚΡΙΤΕΣΜΠΑΓΙΑΣ-ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ-ΜΑΚΚΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ25-Ιαν19.30ΒΟΥΡΕΙΟΓΥΝΑΙΚΩΝΦΟΒΒΑΟΛ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 
ΚΡΙΤΕΣΖΙΓΛΗ-ΜΩΡΟΜΑΛΟΥ-ΤΣΙΒΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ26-Ιαν12.00ΚΑΡΔΑΜΥΛΑΠΑΜΠΑΙΔΩΝΝΗΡΕΑΣΙΩΝΕΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ 
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 
ΚΡΙΤΕΣΤΣΙΚΟΥΔΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ26-Ιαν16.00ΚΛΕΙΣΤΟΓ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝΒΑΟΛΑ.Σ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΓΕΡΑΝΙΟΣ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΡΙΤΕΣΤΣΟΥΡΗ-ΛΙΒΑΝΟΥ-ΤΣΙΒΗΣ

Απόφαση Νομικού Προσώπου Χίου για αγώνες 22-01-2020 λόγω απεργίας.

Μετά από προφορική συνεννόηση με το Νομικό Πρόσωπο σας ενημερώνουμε ότι τα κλειστά γυμναστήρια την Τετάρτη 22-01-2020 θα παραμείνουν κλειστά και θα επαναλειτουργήσουν την Πέμπτη 23-01-2020 το μεσημέρι.

Με απόφαση του Νομικού Προσώπου και τη σύμφωνη γνώμη της Τοπικής Επιτροπής, το αγωνιστικό πρόγραμμα της Τετάρτης 22-01-2020 μεταφέρεται την Πέμπτη 23-01-2020 και έχει ως εξής:

ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΙΟΥ  16.00 Π10 ΙΩΝΕΣ-ΠΥΡΣΟΣ

                                   17.30 Π10 ΑΙΓΕΑΣ-ΦΟΒ

ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ   17.30 ΠΚ6 ΝΟΘ-ΒΑΟΛ

                                   19.00 ΑΒ7 ΑΡΜΟΛΙΑ-ΑΜΑΝΗ

ΒΟΥΡΕΙΟ         17.30 ΠΠ10 ΟΜΗΡΟΣ/ΒΑΟΛ-ΠΙΤΥΟΣ/ΦΟΒ

                                   19.00 ΠΠ4 ΒΑΟΛ-ΝΗΡΕΑΣ

Αποτελέσματα αγώνων 18 & 19-01-2020.

Σάββατο 18-01-2020

Α΄ανδρών ΠΥΡΣΟΣ-ΕΝΩΣΗ 44-63

Παμπαίδων ΑΙΓΕΑΣ-ΙΩΝΕΣ 63-52

Παμπαίδων ΒΑΟΛ-ΚΟΦΙΝΑΣ 114-47

Α΄ανδρών ΑΙΓΕΑΣ-ΝΟΘ 86-77

Α΄ανδρών ΦΟΒ-ΟΜΗΡΟΣ 89-64

Κυριακή 19-01-2020

Α2 Εθνική Γυναικών ΑΙΓΕΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 41-78

Αγώνες 18, 19 και 21-01-2019.

ΗΜΕΡΑΗΜΕΡ.ΩΡΑΓΗΠΕΔΟΕΙΔΟΣΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ18-Ιαν17.15ΚΑΜΠΟΧΩΡΑΑ΄ΑΝΔΡΩΝΠΥΡΣΟΣΕΝΩΣΗ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 
ΚΡΙΤΕΣΜΑΚΚΑΣ-ΤΣΟΥΡΗ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ18-Ιαν18.30ΚΛΕΙΣΤΟΠΑΜΠΑΙΔΩΝΑΙΓΕΑΣΙΩΝΕΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 
ΚΡΙΤΕΣΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ-ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ18-Ιαν17.30ΒΟΥΡΕΙΟΠΑΜΠΑΙΔΩΝΒΑΟΛΚΟΦΙΝΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 
ΚΡΙΤΕΣΜΩΡΟΜΑΛΟΥ-ΖΙΓΛΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ18-Ιαν20.15ΚΛΕΙΣΤΟΑ΄ΑΝΔΡΩΝΑΙΓΕΑΣΝΟΘ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 
ΚΡΙΤΕΣΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ-ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ18-Ιαν19.30ΒΟΥΡΕΙΟΑ΄ΑΝΔΡΩΝΦΟΒΟΜΗΡΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 
ΚΡΙΤΕΣΛΙΒΑΝΟΥ-ΖΙΓΛΗ-ΤΣΙΒΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ19-Ιαν16.00ΚΛΕΙΣΤΟΑ2 ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝΑΙΓΕΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ-ΕΛ ΑΝΥ
ΚΡΙΤΕΣΤΣΟΥΡΗ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ-ΜΑΚΚΑΣ
ΤΡΙΤΗ21-Ιαν16.00ΚΛΕΙΣΤΟΑ2 ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝΑΙΓΕΑΣΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ-ΚΩΣΤΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΖΙΓΛΗ-ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ-ΜΑΚΚΑΣ

Αποτελέσματα αγώνων 11 & 12-01-2020.

Σάββατο 11-01-2020

Εφήβων ΟΜΗΡΟΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ 87-36

Εφήβων ΑΙΓΕΑΣ-ΕΝΩΣΗ 77-40

Κύπελλο ανδρών ΑΜΑΝΗ-ΦΟΒ 61-89

Παμπαίδων ΚΟΦΙΝΑΣ-ΟΜΗΡΟΣ/ΒΑΟΛ 12-53

Εφήβων ΒΑΟΛ-ΙΩΝΕΣ 46-69

Κυριακή 12-01-2020

Παμπαίδων ΝΗΡΕΑΣ-ΦΟΒ 14-37

Γ΄Εθνική ανδρών ΒΑΟΛ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝ.ΑΘ. 81-93

Γυμνασίαρχοι, διαιτητές και κριτές αγώνων 15-01-2020.

ΗΜΕΡΑΗΜΕΡ.ΩΡΑΓΗΠΕΔΟΕΙΔΟΣΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ15-Ιαν17.15ΚΑΜΠΟΧΩΡΑΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝΝΟΘΠΥΡΣΟΣ/ΦΟΒ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΦΛΩΡΑΔΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΛΙΒΑΝΟΥ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ15-Ιαν17.15ΚΛΕΙΣΤΟΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝΑΙΓΕΑΣΒΑΟΛ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΤΣΑΡΔΑΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΜΠΑΓΙΑΣ-ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ15-Ιαν18.00ΒΟΥΡΕΙΟΠΑΜΠΑΙΔΩΝΟΜΗΡΟΣ/ΒΑΟΛΝΟΘ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΝΤΑΤΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΣΚΟΥΦΑΛΟΣ-ΖΙΓΛΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ15-Ιαν19.00ΚΛΕΙΣΤΟΠΑΜΠΑΙΔΩΝΚΟΦΙΝΑΣΑΙΓΕΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΤΣΑΡΔΑΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΜΑΣΣΑΣ
ΚΡΙΤΕΣΜΠΑΓΙΑΣ-ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ15-Ιαν19.30ΒΟΥΡΕΙΟΒ΄ΑΝΔΡΩΝΑΜΑΝΗΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΣΚΟΥΦΑΛΟΣ-ΖΙΓΛΗ-ΜΑΚΚΑΣ

Γυμνασίαρχοι, διαιτητές και κριτές αγώνων 11 & 12-01-2020.

ΗΜΕΡΑΗΜΕΡ.ΩΡΑΓΗΠΕΔΟΕΙΔΟΣΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ11-Ιαν17.15ΚΑΜΠΟΧΩΡΑΕΦΗΒΩΝΟΜΗΡΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΚΟΝΤΙΛΗΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΤΣΑΡΔΑΚΑΣ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ-ΤΣΟΥΡΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ11-Ιαν18.30ΚΛΕΙΣΤΟΕΦΗΒΩΝΑΙΓΕΑΣΕΝΩΣΗ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΜΑΣΣΑΣ
ΚΡΙΤΕΣΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ-ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ11-Ιαν17.30ΒΟΥΡΕΙΟΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝΑΜΑΝΗΦΟΒ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΝΤΑΤΗΣ-ΠΟΥΛΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΛΙΒΑΝΟΥ-ΤΣΙΒΗΣ-ΣΕΛΑΙ
ΣΑΒΒΑΤΟ11-Ιαν20.15ΚΛΕΙΣΤΟΠΑΜΠΑΙΔΩΝΚΟΦΙΝΑΣΟΜΗΡΟΣ/ΒΑΟΛ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΜΑΣΣΑΣ
ΚΡΙΤΕΣΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ11-Ιαν19.30ΒΟΥΡΕΙΟΕΦΗΒΩΝΒΑΟΛΙΩΝΕΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ-ΝΤΑΤΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΛΙΒΑΝΟΥ-ΤΣΙΒΗΣ-ΣΕΛΑΙ
ΚΥΡΙΑΚΗ12-Ιαν12.00ΚΑΡΔΑΜΥΛΑΠΑΜΠΑΙΔΩΝΝΗΡΕΑΣΦΟΒ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ 
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΜΑΣΣΑΣ
ΚΡΙΤΕΣΤΣΙΚΟΥΔΗΣ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ12-Ιαν16.00ΚΛΕΙΣΤΟΓ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝΒΑΟΛΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΑΚΙΡΑΚΗ
ΚΡΙΤΕΣΤΣΙΒΗΣ-ΛΙΒΑΝΟΥ-MAΚΚΑΣ

Γυμνασίαρχοι, διαιτητές και κριτές αγώνων 8-1-2020.

ΗΜΕΡΑΗΜΕΡ.ΩΡΑΓΗΠΕΔΟΕΙΔΟΣΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ8-Ιαν17.15ΚΑΜΠΟΧΩΡΑΚΟΡΑΣΙΔΩΝΠΥΡΣΟΣΒΑΟΛ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΝΤΑΤΗΣ-ΠΟΥΛΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΜΑΚΚΑΣ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ-ΛΙΒΑΝΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ8-Ιαν17.15ΚΛΕΙΣΤΟΚΟΡΑΣΙΔΩΝΑΙΓΕΑΣΦΟΒ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΤΣΑΡΔΑΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ-ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΤΣΙΒΗΣ-ΜΩΡΟΜΑΛΟΥ-ΤΣΟΥΡΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ8-Ιαν18.00ΒΟΥΡΕΙΟΠΑΙΔΩΝΦΟΒΝΟΘ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΚΟΝΤΙΛΗΣ-ΜΑΣΣΑΣ
ΚΡΙΤΕΣΜΑΡΗΣ-ΑΡΝΙΔΗ-ΖΙΓΛΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ8-Ιαν19.00ΚΑΜΠΟΧΩΡΑΠΑΙΔΩΝΠΥΡΣΟΣΑΙΓΕΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΝΤΑΤΗΣ-ΠΟΥΛΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΜΑΚΚΑΣ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ-ΛΙΒΑΝΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ8-Ιαν19.00ΚΛΕΙΣΤΟΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝΙΩΝΕΣΕΝΩΣΗ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΤΣΑΡΔΑΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΤΣΙΒΗΣ-ΜΩΡΟΜΑΛΟΥ-ΤΣΟΥΡΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ8-Ιαν19.30ΒΟΥΡΕΙΟΠΑΙΔΩΝΒΑΟΛΙΩΝΕΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΚΟΝΤΙΛΗΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΜΑΡΗΣ-ΑΡΝΙΔΗ-ΖΙΓΛΗ
Back To Top