30 Μαρ

Γυμνασίαρχοι, διαιτητές και κριτές αγώνων 31/3 και 1/4/2018.

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 31-Μαρ 17.15 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΥΡΣΟΣ ΚΟΦΙΝΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΛΟΓΙΩΤΑΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΝΟΜΙΚΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ-ΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 31-Μαρ 17.45 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΙΓΕΑΣ ΒΑΟΛ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ-ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΜΑΚΚΑΣ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 31-Μαρ 19.00 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ Α΄ΑΝΔΡΩΝ ΟΜΗΡΟΣ ΕΝΩΣΗ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΜΑΣΣΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ-ΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 31-Μαρ 19.30 ΚΛΕΙΣΤΟ Α΄ΑΝΔΡΩΝ ΚΟΦΙΝΑΣ ΙΩΝΕΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΜΑΚΚΑΣ-ΑΡΝΙΔΗ-ΖΙΓΛΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 1-Απρ 17.00 ΚΛΕΙΣΤΟ Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ ΒΑΟΛ ΚΡΟΝΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΙΒΗΣ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ-ΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΣ
Share this
29 Μαρ

Πρόγραμμα αγώνων Β΄φάσης πανελληνίων πρωταθλημάτων Εφήβων και Νεανίδων.

Νεάνιδες: Σάββατο 31/3 15.00 ΟΦΗ-ΑΙΓΕΑΣ (ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ)

Κυριακή 1/4 16.00 ΑΙΓΕΑΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ (ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ)

Δευτέρα 2/4 16.00 ΑΙΟΛΟΣ-ΑΙΓΕΑΣ (ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ)

Έφηβοι: Σάββατο 31/3 15.00 ΦΟΒ-ΑΙΟΛΟΣ (ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ)

Κυριακή 1/4 16.00 ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ-ΦΟΒ (ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ)

Δευτέρα 2/4 16.00 ΦΟΒ-ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ (ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ)

Τρίτη 3/4 11.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΦΟΒ (ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ)

Το Δ.Σ. της Τοπικής Επιτροπής Ε.Ο.Κ. Χίου εύχεται ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ στις ομάδες  Φ.Ο.Β. και ΑΙΓΕΑΣ για τη συμμετοχή τους στη Β΄φάση των πανελληνίων πρωταθλημάτων εφήβων και νεανίδων.

Share this
26 Μαρ

Γυμνασίαρχοι, διαιτητές και κριτές αγώνων 26 & 28/3/2018.

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 26-Μαρ 18.30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΙΓΕΑΣ ΟΜΗΡΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΛΟΓΙΩΤΑΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΜΑΚΚΑΣ-ΣΕΛΑΙ-ΤΣΟΥΡΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 28-Μαρ 17.30 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΠΥΡΣΟΣ ΝΗΡΕΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ-ΝΤΑΤΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ-ΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΣ-ΛΙΒΑΝΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ 28-Μαρ 17.30 ΚΛΕΙΣΤΟ Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΛΟΓΙΩΤΑΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΟΥΡΗ-ΜΑΚΚΑΣ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 28-Μαρ 18.00 ΒΟΥΡΕΙΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΒΑΟΛ ΑΙΓΕΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ-ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΙΒΗΣ-ΖΙΓΛΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 28-Μαρ 19.30 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΡΜΟΛΙΑ ΒΑΟΛ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ-ΝΤΑΤΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ-ΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΣ-ΛΙΒΑΝΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ 28-Μαρ 19.30 ΚΛΕΙΣΤΟ Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΄ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΙΤΥΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΦΛΩΡΑΔΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΟΥΡΗ-ΜΑΚΚΑΣ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 28-Μαρ 20.00 ΒΟΥΡΕΙΟ Α΄ΑΝΔΡΩΝ ΦΟΒ ΝΟΘ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΟΝΤΙΛΗΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΑΡΝΙΔΗ-ΤΣΙΒΗΣ-ΖΙΓΛΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 28-Μαρ 21.30 ΒΟΥΡΕΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΝΩΣΗ ΦΟΒ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΟΝΤΙΛΗΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΑΡΝΙΔΗ-ΜΑΚΚΑΣ
Share this
26 Μαρ
23 Μαρ

Γυμνασίαρχοι, διαιτητές και κριτές αγώνων 24/3/2018.

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24-Μαρ 17.15 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ Α΄ΑΝΔΡΩΝ ΝΟΘ ΑΙΓΕΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΛΙΒΑΝΟΥ-ΤΣΙΒΗΣ-ΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24-Μαρ 17.45 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΟΦΙΝΑΣ ΙΩΝΕΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΦΛΩΡΑΔΗΣ-ΝΟΜΙΚΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ ΜΑΚΚΑΣ-ΤΣΟΥΡΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24-Μαρ 17.30 ΒΟΥΡΕΙΟ Α΄ΑΝΔΡΩΝ ΕΝΩΣΗ ΦΟΒ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ-ΛΟΓΙΩΤΑΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ-ΑΡΝΙΔΗ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24-Μαρ 19.30 ΚΛΕΙΣΤΟ Α΄ΑΝΔΡΩΝ ΙΩΝΕΣ ΟΜΗΡΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ-ΦΛΩΡΑΔΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΙΒΗΣ-ΤΣΟΥΡΗ-ΜΑΚΚΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24-Μαρ 19.30 ΒΟΥΡΕΙΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΦΟΒ ΑΙΓΕΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ-ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ-ΑΡΝΙΔΗ
Share this
22 Μαρ
21 Μαρ

Γυμνασίαρχοι, διαιτητές και κριτές αγώνων Τετάρτης 21/3/2018.

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 21-Μαρ 17.30 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ Α΄ΑΝΔΡΩΝ ΟΜΗΡΟΣ ΚΟΦΙΝΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ-ΜΑΚΚΑΣ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ 21-Μαρ 17.30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ ΚΟΦΙΝΑΣ ΑΙΓΕΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΦΛΩΡΑΔΗΣ-ΛΟΓΙΩΤΑΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΛΙΒΑΝΟΥ-ΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΣ-ΣΕΛΑΙ
ΤΕΤΑΡΤΗ 21-Μαρ 18.00 ΒΟΥΡΕΙΟ ΠΑΙΔΩΝ ΒΑΟΛ ΙΩΝΕΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ-ΝΤΑΤΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΖΙΓΛΗ-ΤΣΙΒΗΣ-ΑΡΝΙΔΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 21-Μαρ 19.30 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΜΗΡΟΣ ΒΑΟΛ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ-ΜΑΚΚΑΣ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ 21-Μαρ 19.30 ΚΛΕΙΣΤΟ Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΦΛΩΡΑΔΗΣ-ΛΟΓΙΩΤΑΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΛΙΒΑΝΟΥ-ΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΣ-ΣΕΛΑΙ
ΤΕΤΑΡΤΗ 21-Μαρ 20.00 ΒΟΥΡΕΙΟ Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΝΗΡΕΑΣ ΛΙΘΙ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ-ΠΟΥΛΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ-ΑΡΝΙΔΗ-ΖΙΓΛΗ
Share this
19 Μαρ
15 Μαρ

Γυμνασίαρχοι, διαιτητές και κριτές αγώνων 17 & 18/3/2018.

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17-Μαρ 16.00 ΒΟΥΡΕΙΟ Α΄ΑΝΔΡΩΝ ΦΟΒ ΙΩΝΕΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΟΝΤΙΛΗΣ-ΛΟΓΙΩΤΑΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ-ΜΑΚΚΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17-Μαρ 17.45 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΙΓΕΑΣ ΠΥΡΣΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΜΑΡΗ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΟΥΡΗ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ-ΑΡΝΙΔΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17-Μαρ 19.00 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ Α΄ΑΝΔΡΩΝ ΟΜΗΡΟΣ ΚΟΦΙΝΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΟΝΤΙΛΗΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ-ΛΙΒΑΝΟΥ-ΤΣΙΒΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17-Μαρ 19.30 ΚΛΕΙΣΤΟ Α΄ΑΝΔΡΩΝ ΑΙΓΕΑΣ ΕΝΩΣΗ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΟΥΡΗ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ-ΑΡΝΙΔΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17-Μαρ 21.30 ΒΟΥΡΕΙΟ Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΠΙΤΥΟΣ ΠΥΡΣΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΖΙΓΛΗ-ΜΑΚΚΑΣ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 18-Μαρ 13.30 ΒΟΥΡΕΙΟ ΠΑΙΔΩΝ ΦΟΒ ΙΩΝΕΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ-ΝΤΑΤΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΖΙΓΛΗ-ΑΡΝΙΔΗ-ΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΣ
Share this
15 Μαρ

© 2016 Τοπική Επιτροπή Ε.Ο.Κ. ΧΙΟΥ. Developed by dotweb