skip to Main Content
22710 41034 info@chiosbasket.gr

Αγώνες 18,19,20 & 22/3/2016

ΗΜΕΡΑΗΜΕΡ.ΩΡΑΓΗΠΕΔΟΕΙΔΟΣΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΠΑΡΑΣ.18/3/1616.30ΒΟΥΡΕΙΟplay-off ΠΑΙΔΩΝΦΟΒΝΗΡΕΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΚΟΝΤΙΛΗΣ-ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΒΟΥΤΣΗΣ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ-ΖΙΓΛΗ
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
ΣΑΒ.19/3/1617.15ΚΑΜΠΟΧΩΡΑΑ΄ΑΝΔΡΩΝΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΜΟΛΙΩΝΝΟΘ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΦΛΩΡΑΔΗΣ-ΚΗΠΩΣΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΤΣΑΡΔΑΚΑΣ-ΤΣΙΒΗΣ-ΛΙΒΑΝΟΥ
ΣΑΒ.19/3/1617.30ΒΟΥΡΕΙΟΝΕΑΝΙΔΩΝΒΑΟΛΑΙΓΕΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΤΣΟΥΡΗ-ΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΣ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ
ΣΑΒ.19/3/1619.30ΚΑΜΠΟΧΩΡΑΑ΄ΑΝΔΡΩΝΟΜΗΡΟΣΦΟΒ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ-ΦΛΩΡΑΔΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΤΣΑΡΔΑΚΑΣ-ΤΣΙΒΗΣ-ΛΙΒΑΝΟΥ
ΣΑΒ.19/3/1619.30ΚΛΕΙΣΤΟΒ΄ΑΝΔΡΩΝΠΙΤΥΟΣΑΜΑΝΗ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΜΑΣΣΑΣ-ΚΗΠΩΣΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΒΟΥΤΣΗΣ-ΜΥΣΤΙΛΙΑΔΟΥ-ΛΥΡΟΥΔΗ
ΣΑΒ.19/3/1619.30ΒΟΥΡΕΙΟΒ΄ΑΝΔΡΩΝΝΗΡΕΑΣΛΙΘΙ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ-ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ
ΚΡΙΤΕΣΤΣΟΥΡΗ-ΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΣ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
ΚΥΡ.20/3/1612.00ΦΑΦΑΛΕΙΙΟΠΑΜΠΑΙΔΩΝΦΟΒΒΑΟΛ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΜΑΣΣΑΣ-ΚΟΥΔΟΥΜΝΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΣΚΟΥΦΑΛΟΣ-ΑΡΝΙΔΗ
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
ΤΡΙΤΗ22/3/1621.30ΚΛΕΙΣΤΟΑ΄ΑΝΔΡΩΝΚΟΦΙΝΑΣΑΙΓΕΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΒΟΥΤΣΗΣ-ΤΣΟΥΡΗ-ΣΕΛΑΙ

Αγώνες 12/3/2016 & 15/3/2016

ΗΜΕΡΑΗΜΕΡ.ΩΡΑΓΗΠΕΔΟΕΙΔΟΣΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΣΑΒ.12/3/1617.30ΚΑΜΠΟΧΚΟΡΑΣΙΔΩΝΟΜΗΡΟΣΦΟΒ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΓΙΑΚΟΥΜΑΣ-ΜΑΣΣΑΣ
ΚΡΙΤΕΣΜΑΚΚΑΣ-ΤΣΟΥΡΗ-ΚΙΚΙΛΗ
ΣΑΒ.12/3/1617.30ΚΛΕΙΣΤΟP.O. ΕΦΗΒΩΝΑΙΓΕΑΣΝΟΘ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΜΥΛΩΝΑΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΒΟΥΤΣΗΣ-ΞΕΝΑΚΗΣ-ΛΥΡΟΥΔΗ
ΣΑΒ.12/3/1617.30ΒΟΥΡΕΙΟP.O. ΕΦΗΒΩΝΦΟΒΚΟΦΙΝΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΣΚΟΥΦΑΛΟΣ-ΤΣΙΒΗΣ-ΖΙΓΛΗ
ΣΑΒ.12/3/1619.30ΚΛΕΙΣΤΟP.O. ΕΦΗΒΩΝΙΩΝΕΣΟΜΗΡΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΜΥΛΩΝΑΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΒΟΥΤΣΗΣ-ΞΕΝΑΚΗΣ-ΛΥΡΟΥΔΗ
ΣΑΒ.12/3/1619.30ΒΟΥΡΕΙΟP.O. ΕΦΗΒΩΝΒΑΟΛΕΝΩΣΗ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΣΚΟΥΦΑΛΟΣ-ΤΣΙΒΗΣ-ΖΙΓΛΗ
ΣΑΒ.12/3/1619.30ΚΑΜΠΟΧΒ΄ΑΝΔΡΩΝΑΜΑΝΗΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΜΑΣΣΑΣ-ΦΛΩΡΑΔΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΜΑΚΚΑΣ-ΤΣΟΥΡΗ-ΚΙΚΙΛΗ
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
ΤΡΙΤ15/3/1618.15ΚΛΕΙΣΤΟΝΕΑΝΙΔΩΝΑΙΓΕΑΣΦΟΒ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΓΙΑΚΟΥΜΑΣ
ΚΡΙΤΕΣΒΟΥΤΣΗΣ-ΜΥΣΤΙΛΙΑΔΟΥ-ΛΥΡΟΥΔΗ

Αγώνες Τετάρτης 9-3-2016

ΗΜΕΡΑΗΜΕΡ.ΩΡΑΓΗΠΕΔΟΕΙΔΟΣΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΤΕΤ.9/3/1617.30ΚΑΜΠΟΧ.Β΄ΑΝΔΡ.ΛΙΘΙΕΝΩΣΗ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΣΚΟΥΦΑΛΟΣ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ-ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ
ΤΕΤ.9/3/1617.30ΚΛΕΙΣΤΟΕΦΗΒΩΝΑΙΓΕΑΣΚΟΦΙΝΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΜΥΛΩΝΑΣ-ΚΟΥΔΟΥΜΝΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΛΥΡΟΥΔΗ-ΜΥΣΤΙΛΙΑΔΟΥ-ΤΣΙΒΗΣ
ΤΕΤ.9/3/1618.00ΒΟΥΡΕΙΟΕΦΗΒΩΝΒΑΟΛΦΟΒ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΚΟΝΤΙΛΗΣ-ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΥ-ΑΡΝΙΔΗ-ΖΙΓΛΗ
ΤΕΤ.9/3/1619.30ΚΑΜΠΟΧ.Β΄ΑΝΔΡ.ΠΥΡΣΟΣΝΗΡΕΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΜΑΣΣΑΣ-ΚΗΠΩΣΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΣΚΟΥΦΑΛΟΣ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ-ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ
ΤΕΤ.9/3/1619.30ΚΛΕΙΣΤΟΚΟΡΑΣΙΔΩΝΑΙΓΕΑΣΝΟΘ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΜΥΛΩΝΑΣ-ΦΛΩΡΑΔΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΛΥΡΟΥΔΗ-ΜΥΣΤΙΛΙΑΔΟΥ-ΤΣΙΒΗΣ
ΤΕΤ.9/3/1620.30ΒΟΥΡΕΙΟΓΥΝΑΙΚΩΝΒΑΟΛΕΝΩΣΗ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΚΟΝΤΙΛΗΣ-ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΥ-ΑΡΝΙΔΗ-ΖΙΓΛΗ

Αποτελέσματα αγώνων 5 & 6-3-2016

Σάββατο 5-3-2016

ΠΑΙΔΩΝ ΝΟΘ-ΙΩΝΕΣ 30-52

ΠΑΙΔΩΝ ΑΙΓΕΑΣ-ΒΑΟΛ 64-58

ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΦΟΒ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΜΟΛΙΩΝ 59-61

Α΄ΑΝΔΡΩΝ ΑΙΓΕΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΜΟΛΙΩΝ 97-57

Α΄ΑΝΔΡΩΝ ΦΟΒ-ΒΑΟΛ 68-74

Κυριακή 6-3-2016

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΦΟΒ-ΠΥΡΣΟΣ 46-20

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΝΟΘ-ΟΜΗΡΟΣ 24-71

ΕΦΗΒΩΝ ΟΜΗΡΟΣ-ΑΜΑΝΗ 57-53

Α΄ΑΝΔΡΩΝ ΝΟΘ-ΟΜΗΡΟΣ 50-89

Αλλαγές αγώνων Καμποχώρων 2 & 5-3-2016.

Λόγω χρήσης του κλειστού γυμναστηρίου Καμποχώρων απο την Ε.Ο.Π.Ε. για τη διεξαγωγή του final four Κυπέλλου Γυναικών Ελλάδος, οι προγραμματισμένοι αγώνες 2 & 5-3-2016 διαμορφώνονται ως εξής:

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΝΟΘ-ΟΜΗΡΟΣ -Κυριακή 6-3-2016 16.00 Καμπόχωρα

ΕΦΗΒΩΝ ΟΜΗΡΟΣ-ΑΜΑΝΗ-Κυριακή 6-3-2016 17.30 Καμπόχωρα

Α΄ΑΝΔΡΩΝ ΝΟΘ-ΟΜΗΡΟΣ-Κυριακή 6-3-2016 19.30 Καμπόχωρα

 

Αγώνες 2-3-2016

ΗΜΕΡΑΗΜΕΡ.ΩΡΑΓΗΠΕΔΟΕΙΔΟΣΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΤΕΤ.2/3/1617.30ΚΛΕΙΣΤΟΚΟΡΑΣΙΔΩΝΑΙΓΕΑΣΑΙΓΕΑΣ Β΄
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΜΥΣΤΙΛΙΑΔΟΥ-ΛΥΡΟΥΔΗ-ΒΟΥΤΣΗΣ
ΤΕΤ.2/3/1618.00ΒΟΥΡΕΙΟΒ΄ΑΝΔΡ.ΕΝΩΣΗΠΥΡΣΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΚΟΝΤΙΛΗΣ-ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΤΣΙΒΗΣ-ΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΣ-ΖΙΓΛΗ
ΤΕΤ.2/3/1619.30ΚΛΕΙΣΤΟΠΑΜΠΑΙΔΩΝΑΙΓΕΑΣΟΜΗΡΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΜΥΣΤΙΛΙΑΔΟΥ-ΛΥΡΟΥΔΗ-ΒΟΥΤΣΗΣ
ΤΕΤ.2/3/1619.30ΒΟΥΡΕΙΟΒ΄ΑΝΔΡ.ΝΗΡΕΑΣΑΜΑΝΗ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΚΟΝΤΙΛΗΣ-ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΤΣΙΒΗΣ-ΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΣ-ΖΙΓΛΗ
ΤΕΤ.2/3/1621.30ΒΟΥΡΕΙΟΓΥΝΑΙΚΩΝΕΝΩΣΗΦΟΒ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΤΣΑΡΔΑΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΣΚΟΥΦΑΛΟΣ-ΑΡΝΙΔΗ-ΤΣΟΥΡΗ
ΚΡΙΤΕΣΚΟΝΤΙΛΗΣ-ΚΗΠΩΣΗΣ

Αποτελέσματα αγώνων 27 & 28-2-2016

Σάββατο 27-2-2016

Α΄ΑΝΔΡΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΜΟΛΙΩΝ-ΚΟΦΙΝΑΣ 67-70

ΠΑΙΔΩΝ ΦΟΒ-ΙΩΝΕΣ 83-63

ΠΑΙΔΩΝ ΒΑΟΛ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΜΟΛΙΩΝ 91-63

Α΄ΑΝΔΡΩΝ ΟΜΗΡΟΣ-ΑΙΓΕΑΣ 76-64

Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΠΙΤΥΟΣ 33-66

Α΄ΑΝΔΡΩΝ ΒΑΟΛ-ΝΟΘ 85-55

Κυριακή 28-2-2016

ΕΦΗΒΩΝ ΒΑΟΛ-ΝΟΘ 70-53

ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΦΙΝΑΣ-ΙΩΝΕΣ 54-69

ΕΦΗΒΩΝ ΦΟΒ-ΑΜΑΝΗ 91-42

 

Back To Top