skip to Main Content
22710 41034 info@chiosbasket.gr

Αγώνες Τετάρτης 9-3-2016

ΗΜΕΡΑΗΜΕΡ.ΩΡΑΓΗΠΕΔΟΕΙΔΟΣΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΤΕΤ.9/3/1617.30ΚΑΜΠΟΧ.Β΄ΑΝΔΡ.ΛΙΘΙΕΝΩΣΗ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΣΚΟΥΦΑΛΟΣ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ-ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ
ΤΕΤ.9/3/1617.30ΚΛΕΙΣΤΟΕΦΗΒΩΝΑΙΓΕΑΣΚΟΦΙΝΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΜΥΛΩΝΑΣ-ΚΟΥΔΟΥΜΝΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΛΥΡΟΥΔΗ-ΜΥΣΤΙΛΙΑΔΟΥ-ΤΣΙΒΗΣ
ΤΕΤ.9/3/1618.00ΒΟΥΡΕΙΟΕΦΗΒΩΝΒΑΟΛΦΟΒ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΚΟΝΤΙΛΗΣ-ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΥ-ΑΡΝΙΔΗ-ΖΙΓΛΗ
ΤΕΤ.9/3/1619.30ΚΑΜΠΟΧ.Β΄ΑΝΔΡ.ΠΥΡΣΟΣΝΗΡΕΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΜΑΣΣΑΣ-ΚΗΠΩΣΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΣΚΟΥΦΑΛΟΣ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ-ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ
ΤΕΤ.9/3/1619.30ΚΛΕΙΣΤΟΚΟΡΑΣΙΔΩΝΑΙΓΕΑΣΝΟΘ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΜΥΛΩΝΑΣ-ΦΛΩΡΑΔΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΛΥΡΟΥΔΗ-ΜΥΣΤΙΛΙΑΔΟΥ-ΤΣΙΒΗΣ
ΤΕΤ.9/3/1620.30ΒΟΥΡΕΙΟΓΥΝΑΙΚΩΝΒΑΟΛΕΝΩΣΗ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΚΟΝΤΙΛΗΣ-ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΥ-ΑΡΝΙΔΗ-ΖΙΓΛΗ

Αποτελέσματα αγώνων 5 & 6-3-2016

Σάββατο 5-3-2016

ΠΑΙΔΩΝ ΝΟΘ-ΙΩΝΕΣ 30-52

ΠΑΙΔΩΝ ΑΙΓΕΑΣ-ΒΑΟΛ 64-58

ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΦΟΒ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΜΟΛΙΩΝ 59-61

Α΄ΑΝΔΡΩΝ ΑΙΓΕΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΜΟΛΙΩΝ 97-57

Α΄ΑΝΔΡΩΝ ΦΟΒ-ΒΑΟΛ 68-74

Κυριακή 6-3-2016

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΦΟΒ-ΠΥΡΣΟΣ 46-20

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΝΟΘ-ΟΜΗΡΟΣ 24-71

ΕΦΗΒΩΝ ΟΜΗΡΟΣ-ΑΜΑΝΗ 57-53

Α΄ΑΝΔΡΩΝ ΝΟΘ-ΟΜΗΡΟΣ 50-89

Αλλαγές αγώνων Καμποχώρων 2 & 5-3-2016.

Λόγω χρήσης του κλειστού γυμναστηρίου Καμποχώρων απο την Ε.Ο.Π.Ε. για τη διεξαγωγή του final four Κυπέλλου Γυναικών Ελλάδος, οι προγραμματισμένοι αγώνες 2 & 5-3-2016 διαμορφώνονται ως εξής:

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΝΟΘ-ΟΜΗΡΟΣ -Κυριακή 6-3-2016 16.00 Καμπόχωρα

ΕΦΗΒΩΝ ΟΜΗΡΟΣ-ΑΜΑΝΗ-Κυριακή 6-3-2016 17.30 Καμπόχωρα

Α΄ΑΝΔΡΩΝ ΝΟΘ-ΟΜΗΡΟΣ-Κυριακή 6-3-2016 19.30 Καμπόχωρα

 

Αγώνες 2-3-2016

ΗΜΕΡΑΗΜΕΡ.ΩΡΑΓΗΠΕΔΟΕΙΔΟΣΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΤΕΤ.2/3/1617.30ΚΛΕΙΣΤΟΚΟΡΑΣΙΔΩΝΑΙΓΕΑΣΑΙΓΕΑΣ Β΄
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΜΥΣΤΙΛΙΑΔΟΥ-ΛΥΡΟΥΔΗ-ΒΟΥΤΣΗΣ
ΤΕΤ.2/3/1618.00ΒΟΥΡΕΙΟΒ΄ΑΝΔΡ.ΕΝΩΣΗΠΥΡΣΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΚΟΝΤΙΛΗΣ-ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΤΣΙΒΗΣ-ΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΣ-ΖΙΓΛΗ
ΤΕΤ.2/3/1619.30ΚΛΕΙΣΤΟΠΑΜΠΑΙΔΩΝΑΙΓΕΑΣΟΜΗΡΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΜΥΣΤΙΛΙΑΔΟΥ-ΛΥΡΟΥΔΗ-ΒΟΥΤΣΗΣ
ΤΕΤ.2/3/1619.30ΒΟΥΡΕΙΟΒ΄ΑΝΔΡ.ΝΗΡΕΑΣΑΜΑΝΗ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΚΟΝΤΙΛΗΣ-ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΤΣΙΒΗΣ-ΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΣ-ΖΙΓΛΗ
ΤΕΤ.2/3/1621.30ΒΟΥΡΕΙΟΓΥΝΑΙΚΩΝΕΝΩΣΗΦΟΒ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΤΣΑΡΔΑΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΣΚΟΥΦΑΛΟΣ-ΑΡΝΙΔΗ-ΤΣΟΥΡΗ
ΚΡΙΤΕΣΚΟΝΤΙΛΗΣ-ΚΗΠΩΣΗΣ

Αποτελέσματα αγώνων 27 & 28-2-2016

Σάββατο 27-2-2016

Α΄ΑΝΔΡΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΜΟΛΙΩΝ-ΚΟΦΙΝΑΣ 67-70

ΠΑΙΔΩΝ ΦΟΒ-ΙΩΝΕΣ 83-63

ΠΑΙΔΩΝ ΒΑΟΛ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΜΟΛΙΩΝ 91-63

Α΄ΑΝΔΡΩΝ ΟΜΗΡΟΣ-ΑΙΓΕΑΣ 76-64

Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΠΙΤΥΟΣ 33-66

Α΄ΑΝΔΡΩΝ ΒΑΟΛ-ΝΟΘ 85-55

Κυριακή 28-2-2016

ΕΦΗΒΩΝ ΒΑΟΛ-ΝΟΘ 70-53

ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΦΙΝΑΣ-ΙΩΝΕΣ 54-69

ΕΦΗΒΩΝ ΦΟΒ-ΑΜΑΝΗ 91-42

 

Αγώνες 27 & 28-2-2016

ΗΜΕΡΑΗΜΕΡ.ΩΡΑΓΗΠΕΔΟΕΙΔΟΣΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΣΑΒ.27/2/1617.15ΚΑΜΠΟΧΑ΄ΑΝΔΡ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΜΟΛΙΩΝΚΟΦΙΝΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΓΙΑΚΟΥΜΑΣ
ΚΡΙΤΕΣΤΣΑΡΔΑΚΑΣ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ-ΤΣΟΥΡΗ
ΣΑΒ.27/2/1617.30ΚΛΕΙΣΤΟΠΑΙΔΩΝΦΟΒΙΩΝΕΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ-ΚΟΥΔΟΥΜΝΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΣ-ΚΙΚΙΛΗ-ΜΥΣΤΙΛΙΑΔΟΥ
ΣΑΒ.27/2/1617.30ΒΟΥΡΕΙΟΠΑΙΔΩΝΒΑΟΛΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΜΟΛΙΩΝ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΦΛΩΡΑΔΗΣ-ΑΡΓΥΡΟΥΔΗ
ΚΡΙΤΕΣΣΚΟΥΦΑΛΟΣ-ΑΡΝΙΔΗ-ΖΙΓΛΗ
ΣΑΒ.27/2/1619.00ΚΑΜΠΟΧ.Α΄ΑΝΔΡ.ΟΜΗΡΟΣΑΙΓΕΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΤΣΑΡΔΑΚΑΣ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ-ΤΣΟΥΡΗ
ΣΑΒ.27/2/1619.30ΚΛΕΙΣΤΟΒ΄ΑΝΔΡ.ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΠΙΤΥΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ-ΚΟΥΔΟΥΜΝΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΣ-ΚΙΚΙΛΗ-ΜΥΣΤΙΛΙΑΔΟΥ
ΣΑΒ.27/2/1619.30ΒΟΥΡΕΙΟΑ΄ΑΝΔΡ.ΒΑΟΛΝΟΘ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΦΛΩΡΑΔΗΣ-ΚΗΠΩΣΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΣΚΟΥΦΑΛΟΣ-ΑΡΝΙΔΗ-ΖΙΓΛΗ
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
ΚΥΡ.28/2/1613.00ΒΟΥΡΕΙΟΕΦΗΒΩΝΒΑΟΛΝΟΘ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ-ΚΗΠΩΣΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΖΙΓΛΗ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ-ΑΡΝΙΔΗ
ΚΥΡ.28/2/1615.00ΚΛΕΙΣΤΟΕΦΗΒΩΝΚΟΦΙΝΑΣΙΩΝΕΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ-ΚΟΥΔΟΥΜΝΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΜΥΣΤΙΛΙΑΔΟΥ-ΛΥΡΟΥΔΗ-ΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΣ
ΚΥΡ.28/2/1618.15ΒΟΥΡΕΙΟΕΦΗΒΩΝΦΟΒΑΜΑΝΗ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ-ΦΛΩΡΑΔΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΣΚΟΥΦΑΛΟΣ-ΑΡΝΙΔΗ-ΖΙΓΛΗ

Αγώνες 24-2-2016

17.30 ΠΑΙΔΩΝ ΟΜΗΡΟΣ-ΝΗΡΕΑΣ(ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ)

ΚΟΝΤΙΛΗΣ-ΚΗΠΩΣΗΣ

(ΠΑΝΤΕΛΗΣ)ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ-ΜΥΣΤΙΛΙΑΔΟΥ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ

17.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΙΓΕΑΣ-ΒΑΟΛ(ΚΛΕΙΣΤΟ)

ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΜΥΛΩΝΑΣ

(ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ)ΤΣΙΒΗΣ-ΛΙΒΑΝΟΥ-ΛΥΡΟΥΔΗ

18.00 Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΑΜΑΝΗ-ΕΝΩΣΗ(ΒΟΥΡΕΙΟ)

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ-ΦΛΩΡΑΔΗΣ

(ΜΑΡΗΣ)ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ-ΑΡΝΙΔΗ

19.30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΙΓΕΑΣ-ΒΑΟΛ(ΚΛΕΙΣΤΟ)

ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ

(ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ)ΤΣΙΒΗΣ-ΛΙΒΑΝΟΥ-ΛΥΡΟΥΔΗ

20.00 Α΄ΑΝΔΡΩΝ ΝΟΘ-ΦΟΒ(ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ)

ΚΟΝΤΙΛΗΣ-ΓΙΑΚΟΥΜΑΣ

(ΠΑΝΤΕΛΗΣ)ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ-ΜΥΣΤΙΛΙΑΔΟΥ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ

Αποτελέσματα αγώνων 19,20 & 21-2-2016

Παρασκευή 19-2-2016

ΠΑΙΔΩΝ ΒΑΟΛ-ΟΜΗΡΟΣ 48-44

Σάββατο 20-2-2016

ΕΦΗΒΩΝ ΝΗΡΕΑΣ-ΑΙΓΕΑΣ 42-78

Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΠΥΡΣΟΣ ΒΕΡΒΕΡΑΤΟΥ-ΛΙΘΙ 67-44

ΠΑΙΔΩΝ ΙΩΝΕΣ-ΑΜΑΝΗ 111-40

Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΠΙΤΥΟΣ-ΝΗΡΕΑΣ 63-61

ΠΑΙΔΩΝ ΦΟΒ-ΝΟΘ 86-30

ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΜΟΛΙΩΝ-ΑΙΓΕΑΣ 35-52

Κυριακή 21-2-2016

ΕΦΗΒΩΝ ΟΜΗΡΟΣ-ΝΟΘ 71-72

ΕΦΗΒΩΝ ΑΙΓΕΑΣ-ΕΝΩΣΗ 63-38

Back To Top