skip to Main Content
22710 41034 info@chiosbasket.gr

Αγώνες Τετάρτη 23-3-2016

ΗΜΕΡΑΗΜΕΡ.ΩΡΑΓΗΠΕΔΟΕΙΔΟΣΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ23/3/1617.30ΚΛΕΙΣΤΟplay-off ΠΑΙΔΩΝΙΩΝΕΣΟΜΗΡΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΚΟΝΤΙΛΗΣ-ΤΣΟΥΡΗ
ΚΡΙΤΕΣΒΟΥΤΣΗΣ-ΛΥΡΟΥΔΗ-ΜΥΣΤΙΛΙΑΔΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ23/3/1618.00ΒΟΥΡΕΙΟΝΕΝΙΔΩΝΦΟΒΒΑΟΛ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ-ΜΥΛΩΝΑΣ
ΚΡΙΤΕΣΑΡΝΙΔΗ-ΖΙΓΛΗ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ23/3/1619.30ΒΟΥΡΕΙΟplay-off ΠΑΙΔΩΝΒΑΟΛΝΟΘ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΧΑΛΙΔΟΥ
ΚΡΙΤΕΣΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ-ΤΣΙΒΗΣ-ΖΙΓΛΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ23/3/1619.30ΚΛΕΙΣΤΟplay-off ΠΑΙΔΩΝΑΙΓΕΑΣΕΝΩΣΗ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΓΙΑΚΟΥΜΑΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΛΙΒΑΝΟΥ-ΒΟΥΤΣΗΣ-ΛΥΡΟΥΔΗ

Αποτελέσματα αγώνων 18,19 & 20-3-2016

Παρασκευή 18-3-2016

play-off ΠΑΙΔΩΝ ΦΟΒ-ΝΗΡΕΑΣ 105-50

Σάββατο 19-3-2016

Α΄ΑΝΔΡΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΜΟΛΙΩΝ-ΝΟΘ 41-78

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΒΑΟΛ-ΑΙΓΕΑΣ 61-43

Α΄ΑΝΔΡΩΝ ΟΜΗΡΟΣ-ΦΟΒ 68-58

Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΠΙΤΥΟΣ-ΑΜΑΝΗ 37-56

Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΝΗΡΕΑΣ-ΛΙΘΙ 69-76

Κυριακή 20-3-2016

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΦΟΒ-ΒΑΟΛ 43-48

 

 

Αγώνες 16-3-2016

ΗΜΕΡΑΗΜΕΡ.ΩΡΑΓΗΠΕΔΟΕΙΔΟΣΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΤΕΤ.16/3/1617.30ΚΑΜΠΟΧ.ΠΑΙΔΩΝΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΜΟΛΙΩΝΟΜΗΡΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΤΣΑΡΔΑΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΓΙΑΚΟΥΜΑΣ
ΚΡΙΤΕΣΒΟΥΤΣΗΣ-ΛΥΡΟΥΔΗ
ΤΕΤ.16/3/1618.00ΒΟΥΡΕΙΟΠΑΙΔΩΝΕΝΩΣΗΦΟΒ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΚΟΝΤΙΛΗΣ-ΤΣΟΥΡΗ
ΚΡΙΤΕΣΤΣΙΒΗΣ-ΑΡΝΙΔΗ-ΖΙΓΛΗ

Προημιτελικοί ΕΦΗΒΩΝ

Με τη λήξη των αγώνων του πρωταθλήματος ΕΦΗΒΩΝ Α΄και Β΄ομίλου , η επιτροπή πρωταθλήματος ορίζει τους προημιτελικούς αγώνες το Σάββατο 12-3-2016 ως εξής:

17:30 ΑΙΓΕΑΣ-ΝΟΘ (κλειστό)

17:30 ΦΟΒ-ΚΟΦΙΝΑΣ (βούρειο)

19:30 ΙΩΝΕΣ-ΟΜΗΡΟΣ (κλειστό)

19:30 ΒΑΟΛ-ΕΝΩΣΗ (βούρειο)

 

Αγώνες 5 & 6-3-2016

ΗΜΕΡΑΗΜΕΡ.ΩΡΑΓΗΠΕΔΟΕΙΔΟΣΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΣΑΒ.5/3/1616.00ΚΛΕΙΣΤΟΠΑΙΔΩΝΝΟΘΙΩΝΕΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΜΥΛΩΝΑΣ-ΚΗΠΩΣΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΒΟΥΤΣΗΣ-ΤΣΟΥΡΗ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ
ΣΑΒ.5/3/1617.30ΚΛΕΙΣΤΟΠΑΙΔΩΝΑΙΓΕΑΣΒΑΟΛ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΑΛΕΒΙΖΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΒΟΥΤΣΗΣ-ΤΣΟΥΡΗ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ
ΣΑΒ.5/3/1617.30ΒΟΥΡΕΙΟΓΥΝΑΙΚΩΝΦΟΒΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΜΟΛΙΩΝ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΤΣΑΡΔΑΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΛΙΒΑΝΟΥ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ-ΤΣΙΒΗΣ
ΣΑΒ.5/3/1619.30ΚΛΕΙΣΤΟΑ΄ΑΝΔΡΩΝΑΙΓΕΑΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΜΟΛΙΩΝ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΑΛΕΒΙΖΟΣ-ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΣ-ΜΥΣΤΙΛΙΑΔΟΥ-ΛΥΡΟΥΔΗ
ΣΑΒ.5/3/1619.30ΒΟΥΡΕΙΟΑ΄ΑΝΔΡΩΝΦΟΒΒΑΟΛ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΤΣΑΡΔΑΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΓΙΑΚΟΥΜΑΣ
ΚΡΙΤΕΣΛΙΒΑΝΟΥ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ-ΤΣΙΒΗΣ
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
ΚΥΡ.6/3/1612.00ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝΦΟΒΠΥΡΣΟΣ ΒΕΡΒΕΡΑΤΟΥ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΚΗΠΩΣΗΣ-ΚΟΥΔΟΥΜΝΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΖΙΓΛΗ-ΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΣ
ΚΥΡ.6/3/1616.00ΚΑΜΠΟΧ.ΚΟΡΑΣΙΔΩΝΝΟΘΟΜΗΡΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΑΡΓΥΡΟΥΔΗ
ΚΡΙΤΕΣΤΣΟΥΡΗ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ-ΣΕΛΑΙ
ΚΥΡ.6/3/1617.30ΚΑΜΠΟΧ.ΕΦΗΒΩΝΟΜΗΡΟΣΑΜΑΝΗ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΜΑΣΣΑΣ
ΚΡΙΤΕΣΤΣΟΥΡΗ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ-ΣΕΛΑΙ
ΚΥΡ.6/3/1619.30ΚΑΜΠΟΧ.Α΄ΑΝΔΡΩΝΝΟΘΟΜΗΡΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΑΛΕΒΙΖΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΒΟΥΤΣΗΣ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ-ΑΡΝΙΔΗ
Back To Top