Πρόγραμμα 2017-2018

ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ 2017
ΗΜΕ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΑΤ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΟΡ
27/9/2017 ΤΕΤΑΡΤΗ 17.30 Π1 ΠΥΡΣΟΣ-ΙΩΝΕΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ 09-129
17.30 Π1 ΚΟΦΙΝΑΣ-ΦΟΒ ΚΛΕΙΣΤΟ 26-112
18.00 Π1 ΒΑΟΛ-ΑΙΓΕΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ 90-37
19.30 Κ1 ΠΥΡΣΟΣ-ΒΑΟΛ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ 33-64
19.30 Κ1 ΑΙΓΕΑΣ-ΦΟΒ ΚΛΕΙΣΤΟ 64-51
30/9/2017 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.15 ΠΠ1 ΝΟΘ-ΦΟΒ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ 26-94
17.30 ΠΚ1 ΦΟΒ-ΟΜΗΡΟΣ/ΝΟΘ ΒΟΥΡΕΙΟ 20-00
19.00 ΕΑ1 ΝΟΘ-ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ 100-43
19.30 ΕΑ1 ΦΟΒ-ΟΜΗΡΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟ 97-60
21.30 ΒΟΥΡΕΙΟ

ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ 2017
ΗΜΕ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΑΤ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΟΡ
1/10/2017 ΚΥΡΙΑΚΗ
4/10/2017 ΤΕΤΑΡΤΗ 17.30 Κ1 ΝΟΘ-ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ 00-20
17.30 Π2 ΙΩΝΕΣ-ΟΜΗΡΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 114-40
18.00 Π2 ΦΟΒ-ΒΑΟΛ ΒΟΥΡΕΙΟ 56-41
19.30 ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ΛΙΘΙ-ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ 61-79
19.30 Π2 ΑΙΓΕΑΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 48-34
20.00 ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ΝΗΡΕΑΣ-ΟΜΗΡΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟ 26-98
7/10/2017 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.15
17.45 ΕΒ1 ΙΩΝΕΣ-ΕΝΩΣΗ ΚΛΕΙΣΤΟ 91-40
17:30 ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ΠΙΤΥΟΣ-ΑΙΓΕΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ 38-67
19.00 ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ΝΟΘ-ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ 67-37
19.30 ΠΚ1 ΑΙΓΕΑΣ-ΒΑΟΛ ΚΛΕΙΣΤΟ 39-59
20:00 ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ΦΟΒ-ΒΑΟΛ ΒΟΥΡΕΙΟ 68-81
8/10/2017 ΚΥΡΙΑΚΗ
11/10/2017 ΤΕΤΑΡΤΗ
17.30 ΑΒ1 ΛΙΘΙ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ 63-52
17.30 ΠΠ1 ΑΙΓΕΑΣ-ΙΩΝΕΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 51-49
18.00 Γ1 ΒΑΟΛ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟ 50-38
19.30 ΕΑ2 ΟΜΗΡΟΣ-ΒΑΟΛ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ 27-93
19.30 ΕΒ1 ΑΙΓΕΑΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΛΕΙΣΤΟ 96-48
20.00 Γ1 ΦΟΒ-ΕΝΩΣΗ ΒΟΥΡΕΙΟ 73-30
14/10/2017 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.15 Κ2 ΟΜΗΡΟΣ-ΑΙΓΕΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ 25-68
17.45 ΠΠ1 ΚΟΦΙΝΑΣ-ΟΜΗΡΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 20-00
19.15 Α1 ΟΜΗΡΟΣ-ΝΟΘ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ 70-67
19.30 Α1 ΚΟΦΙΝΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΚΛΕΙΣΤΟ 61-67
19.30 Α1 ΦΟΒ-ΑΙΓΕΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ 96-56
21.30 ΒΟΥΡΕΙΟ
15/10/2017 ΚΥΡΙΑΚΗ 12.30 ΕΑ2 ΝΗΡΕΑΣ-ΦΟΒ ΚΑΡΔΑΜΥΛΑ 15-101
18/10/2017 ΤΕΤΑΡΤΗ 17.30 Π3 ΠΥΡΣΟΣ-ΦΟΒ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ 22-67
18.00 Π3 ΒΑΟΛ-ΚΟΦΙΝΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ 88-30
19.30 Π3 ΟΜΗΡΟΣ-ΑΙΓΕΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ 44-54
20.00 Κ2 ΦΟΒ-ΠΥΡΣΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟ 61-38
21/10/2017 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.15 ΑΒ1 ΠΥΡΣΟΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ 75-33
17.30 Α2 ΕΝΩΣΗ-ΙΩΝΕΣ ΒΟΥΡΕΙΟ 63-53
19.00 Α2 ΝΟΘ-ΚΟΦΙΝΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ 61-47
19.30 Α2 ΑΙΓΕΑΣ-ΟΜΗΡΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 52-74
19.30 ΑΒ1 ΝΗΡΕΑΣ-ΠΙΤΥΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟ 30-44
22/10/2017 ΚΥΡΙΑΚΗ
25/10/2017 ΤΕΤΑΡΤΗ 17.30
17.30 Π4 ΑΙΓΕΑΣ-ΙΩΝΕΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 34-119
18.00 Π4 ΦΟΒ-ΟΜΗΡΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟ 93-33
19.30 Ν1 ΟΜΗΡΟΣ-ΦΟΒ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ 51-70
19.30 Π4 ΚΟΦΙΝΑΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 35-49
20.00 Ν1 ΒΑΟΛ-ΑΙΓΕΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ 15-66
28/10/2017 ΣΑΒΒΑΤΟ
29/10/2017 ΚΥΡΙΑΚΗ

ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ 2017
ΗΜΕ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΑΤ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΟΡ
1/11/2017 ΤΕΤΑΡΤΗ 17.30 Κ3 ΠΥΡΣΟΣ-ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ 62-40
18.00 ΕΒ2 ΕΝΩΣΗ-ΑΙΓΕΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ 49-55
19.30 ΠΠ2 ΟΜΗΡΟΣ-ΒΑΟΛ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ 00-20
19.30 ΕΒ2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΙΩΝΕΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 22-122
20.00 Κ3 ΒΑΟΛ-ΦΟΒ ΒΟΥΡΕΙΟ 35-45
4/11/2017 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.15 ΠΚ2 ΟΜΗΡΟΣ/ΝΟΘ-ΠΥΡΣΟΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ 38-47
17.45 Α3 ΙΩΝΕΣ-ΝΟΘ ΚΛΕΙΣΤΟ 58-61
17.30 ΠΠ2 ΦΟΒ-ΚΟΦΙΝΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ 46-35
19.00 Α3 ΟΜΗΡΟΣ-ΦΟΒ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ 69-77
19.30 Α3 ΚΟΦΙΝΑΣ-ΑΙΓΕΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 68-58
19.30 ΑΒ2 ΠΙΤΥΟΣ-ΛΙΘΙ ΒΟΥΡΕΙΟ
5/11/2017 ΚΥΡΙΑΚΗ
8/11/2017 ΤΕΤΑΡΤΗ 17.30 ΠΠ3 ΠΥΡΣΟΣ-ΑΙΓΕΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ 44-36
17.30 ΑΒ2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΛΕΙΣΤΟ 30-62
18.00 ΕΑ3 ΒΑΟΛ-ΝΗΡΕΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ 88-40
19.30 Γ2 ΑΡΜΟΛΙΑ-ΑΙΓΕΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ 42-67
19.30 ΑΒ2 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΠΥΡΣΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 49-77
20.00 ΕΑ3 ΦΟΒ-ΝΟΘ ΒΟΥΡΕΙΟ 64-54
11/11/2017 ΣΑΒΒΑΤΟ
12/11/2017 ΚΥΡΙΑΚΗ
15/11/2017 ΤΕΤΑΡΤΗ 17.30 Π5 ΟΜΗΡΟΣ-ΚΟΦΙΝΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ 72-47
17.30 ΠΠ4 ΑΙΓΕΑΣ-ΝΟΘ ΚΛΕΙΣΤΟ 53-31
18.00 ΠΚ2 ΒΑΟΛ-ΦΟΒ ΒΟΥΡΕΙΟ 49-46
19.30 Π5 ΠΥΡΣΟΣ-ΒΑΟΛ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ 50-106
19.30 Π5 ΙΩΝΕΣ-ΦΟΒ ΚΛΕΙΣΤΟ 73-64
20.00 Γ2 ΕΝΩΣΗ-ΒΑΟΛ ΒΟΥΡΕΙΟ 33-61
18/11/2017 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.15 Α4 ΝΟΘ-ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ 59-55
17.45 ΑΒ3 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΛΕΙΣΤΟ 76-59
19.00 ΑΒ3 ΠΥΡΣΟΣ-ΠΙΤΥΟΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ 39-51
19.30 Α4 ΑΙΓΕΑΣ-ΙΩΝΕΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 67-64
19.30 Α4 ΦΟΒ-ΚΟΦΙΝΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ 85-55
21.30 ΒΟΥΡΕΙΟ
19/11/2017 ΚΥΡΙΑΚΗ 12.00 ΕΑ4 ΝΗΡΕΑΣ-ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΡΔΑΜΥΛΑ 43-54
22/11/2017 ΤΕΤΑΡΤΗ 17.30
17.30 ΠΠ2 ΙΩΝΕΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
18.00 ΠΠ3 ΒΑΟΛ-ΦΟΒ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.30 ΕΑ4 ΝΟΘ-ΒΑΟΛ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 Ν2 ΑΙΓΕΑΣ-ΟΜΗΡΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
20.00 Ν2 ΦΟΒ-ΒΑΟΛ ΒΟΥΡΕΙΟ
21.30
25/11/2017 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.15 ΠΠ3 ΝΟΘ-ΙΩΝΕΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ 33-49
17.45 Α5 ΙΩΝΕΣ-ΦΟΒ ΚΛΕΙΣΤΟ 72-87
17.30 Α5 ΕΝΩΣΗ-ΑΙΓΕΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ 50-44
19.30 Α5 ΚΟΦΙΝΑΣ-ΟΜΗΡΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 55-89
19.30 Γ3 ΒΑΟΛ-ΦΟΒ ΒΟΥΡΕΙΟ 38-41
26/11/2017 ΚΥΡΙΑΚΗ 12.30
29/11/2017 ΤΕΤΑΡΤΗ 17.30
17.30 Π6 ΚΟΦΙΝΑΣ-ΙΩΝΕΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 06-102
18.00 Π6 ΒΑΟΛ-ΟΜΗΡΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟ 127-17
19.30 Κ4 ΑΙΓΕΑΣ-ΒΑΟΛ ΚΛΕΙΣΤΟ 93-27
20.00 Π6 ΦΟΒ-ΑΙΓΕΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ 94-37

ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2017
ΗΜΕ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΑΤ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΟΡ
1/12/2017 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18:30 Α6 ΟΜΗΡΟΣ-ΙΩΝΕΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ 85-78
2/12/2017 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.15 Κ4 ΟΜΗΡΟΣ-ΦΟΒ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ 50-74
17.45 ΑΒ4 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΛΕΙΣΤΟ 51-44
17.30 Α6 ΦΟΒ-ΕΝΩΣΗ ΒΟΥΡΕΙΟ 66-46
19.30 Α6 ΑΙΓΕΑΣ-ΝΟΘ ΚΛΕΙΣΤΟ 70-65
19.30 ΑΒ4 ΝΗΡΕΑΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟ 48-62
21.30 ΑΒ4 ΠΙΤΥΟΣ-ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΒΟΥΡΕΙΟ 46-58
3/12/2017 ΚΥΡΙΑΚΗ
6/12/2017 ΤΕΤΑΡΤΗ 17.30 ΠΚ3 ΠΥΡΣΟΣ-ΒΑΟΛ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ 39-56
17.30 Π7 ΑΙΓΕΑΣ-ΚΟΦΙΝΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 77-41
18.00 ΠΚ3 ΦΟΒ-ΑΙΓΕΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ 48-50
19.30 Π7 ΟΜΗΡΟΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ 39-41
19.30 Π7 ΙΩΝΕΣ-ΒΑΟΛ ΚΛΕΙΣΤΟ 75-61
20.00 Γ3 ΕΝΩΣΗ-ΑΙΓΕΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ 34-65
9/12/2017 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.15 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.45 ΑΒ5 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ-ΝΗΡΕΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 75-43
17.30 Κ5 ΒΑΟΛ-ΟΜΗΡΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.00 Α7 ΝΟΘ-ΦΟΒ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 Α7 ΙΩΝΕΣ-ΚΟΦΙΝΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 71-78
19.30 Α7 ΕΝΩΣΗ-ΟΜΗΡΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
21.30 ΑΒ2 ΠΙΤΥΟΣ-ΛΙΘΙ ΒΟΥΡΕΙΟ 65-38
10/12/2017 ΚΥΡΙΑΚΗ
13/12/2017 ΤΕΤΑΡΤΗ 17.30 ΕΑ5 ΟΜΗΡΟΣ-ΝΟΘ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.30 ΕΒ3 ΙΩΝΕΣ-ΑΙΓΕΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
18.00 ΕΑ5 ΒΑΟΛ-ΦΟΒ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.30 ΑΒ5 ΠΥΡΣΟΣ-ΛΙΘΙ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 ΕΒ3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΕΝΩΣΗ ΚΛΕΙΣΤΟ
20.00 ΒΟΥΡΕΙΟ
15/12/2017 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18.30 ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ΙΩΝΕΣ-ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ 16-Δεκ
16/12/2017 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.15 ΑΒ3 ΛΙΘΙ-ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ apo22/11
17.45 ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ΙΩΝΕΣ-ΟΜΗΡΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
17.30 ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ΕΝΩΣΗ-ΠΥΡΣΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.00 ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ΝΟΘ-ΑΙΓΕΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ΚΟΦΙΝΑΣ-ΒΑΟΛ ΚΛΕΙΣΤΟ
19.30 ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΝΩΣΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
21.30 ΒΟΥΡΕΙΟ
17/12/2017 ΚΥΡΙΑΚΗ 12.00 ΕΑ6 ΝΗΡΕΑΣ-ΝΟΘ ΚΑΡΔΑΜΥΛΑ
13:30 Κ5 ΠΥΡΣΟΣ-ΑΙΓΕΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
20/12/2017 ΤΕΤΑΡΤΗ 17.30 ΕΑ6 ΟΜΗΡΟΣ-ΦΟΒ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.30 Ν3 ΑΙΓΕΑΣ-ΦΟΒ ΚΛΕΙΣΤΟ
18.00 ΒΟΥΡΕΙΟ
19.30 Ν3 ΟΜΗΡΟΣ-ΒΑΟΛ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 ΑΒ5 ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΠΙΤΥΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
20.00 ΒΟΥΡΕΙΟ
23/12/2017 ΣΑΒΒΑΤΟ
24/12/2107 ΚΥΡΙΑΚΗ
27/12/2017 ΤΕΤΑΡΤΗ
30/12/2017 ΣΑΒΒΑΤΟ
31/12/2017 ΚΥΡΙΑΚΗ

ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ 2018
ΗΜΕ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΑΤ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΟΡ
3/1/2018 ΤΕΤΑΡΤΗ
6/1/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ
7/1/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ
10/1/2018 ΤΕΤΑΡΤΗ 17.30 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.30 ΠΚ4 ΑΙΓΕΑΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
18.00 ΕΑ7 ΦΟΒ-ΝΗΡΕΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.30 ΠΠ5 ΝΟΘ-ΠΥΡΣΟΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 ΠΠ4 ΙΩΝΕΣ-ΚΟΦΙΝΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
20.00 ΕΑ7 ΒΑΟΛ-ΟΜΗΡΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
13/1/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.15 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.45 Π8 ΙΩΝΕΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
17.30 Π8 ΦΟΒ-ΚΟΦΙΝΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.00 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 Π8 ΑΙΓΕΑΣ-ΒΑΟΛ ΚΛΕΙΣΤΟ
19.30 Κ6 ΒΑΟΛ-ΠΥΡΣΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
21.30 ΒΟΥΡΕΙΟ
14/1/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ
17/1/2018 ΤΕΤΑΡΤΗ 17.30 Π9 ΟΜΗΡΟΣ-ΙΩΝΕΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.30 ΚΛΕΙΣΤΟ
18.00 Π9 ΒΑΟΛ-ΦΟΒ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.30 Π9 ΠΥΡΣΟΣ-ΑΙΓΕΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 ΚΛΕΙΣΤΟ
20.00 Κ6 ΦΟΒ-ΑΙΓΕΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
20/1/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.15 Κ7 ΠΥΡΣΟΣ-ΦΟΒ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.45 ΠΠ5 ΚΟΦΙΝΑΣ-ΑΙΓΕΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
17.30 ΑΒ6 ΝΗΡΕΑΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.00 ΑΒ6 ΛΙΘΙ-ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 Ν4 ΑΙΓΕΑΣ-ΒΑΟΛ ΚΛΕΙΣΤΟ
19.30 Ν4 ΦΟΒ-ΟΜΗΡΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
21.30 ΒΟΥΡΕΙΟ
21/1/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ
24/1/2018 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.15 ΕΑ8 ΝΗΡΕΑΣ-ΒΑΟΛ ΚΑΡΔΑΜΥΛΑ
17.30 ΕΑ8 ΝΟΘ-ΦΟΒ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.30 ΕΒ4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΑΙΓΕΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
18.00 ΕΒ4 ΕΝΩΣΗ-ΙΩΝΕΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.30 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 Κ7 ΑΙΓΕΑΣ-ΟΜΗΡΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
20.00 ΑΒ6 ΠΙΤΥΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΒΟΥΡΕΙΟ
27/1/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.15 ΠΚ5 ΠΥΡΣΟΣ-ΦΟΒ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.45 Α8 ΑΙΓΕΑΣ-ΦΟΒ ΚΛΕΙΣΤΟ
17.30 Α8 ΕΝΩΣΗ-ΚΟΦΙΝΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.00 Α8 ΝΟΘ-ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 ΑΒ7 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ-ΠΥΡΣΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
19.30 Γ4 ΦΟΒ-ΑΙΓΕΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
21.30 ΒΟΥΡΕΙΟ
28/1/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ
31/1/2018 ΤΕΤΑΡΤΗ 17.30 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.30 Π10 ΑΙΓΕΑΣ-ΟΜΗΡΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
18.00 Π10 ΦΟΒ-ΠΥΡΣΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.30 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 Π10 ΚΟΦΙΝΑΣ-ΒΑΟΛ ΚΛΕΙΣΤΟ
20.00 Γ4 ΕΝΩΣΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟ

ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2018
ΗΜΕ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΑΤ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΟΡ
3/2/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.15 ΠΚ5 ΟΜΗΡΟΣ/ΝΟΘ-ΑΙΓΕΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.45 ΕΒ5 ΑΙΓΕΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΚΛΕΙΣΤΟ
17.30 ΠΠ5 ΒΑΟΛ-ΙΩΝΕΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.00 ΕΑ9 ΟΜΗΡΟΣ-ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 ΕΒ5 ΙΩΝΕΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΛΕΙΣΤΟ
19.30 ΕΑ9 ΒΑΟΛ-ΝΟΘ ΒΟΥΡΕΙΟ
21.30 ΒΟΥΡΕΙΟ
4/2/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ
7/2/2018 ΤΕΤΑΡΤΗ 17.30 Π11 ΟΜΗΡΟΣ-ΦΟΒ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.30 Π11 ΙΩΝΕΣ-ΑΙΓΕΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
18.00 Κ8 ΦΟΒ-ΒΑΟΛ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.30 Π11 ΠΥΡΣΟΣ-ΚΟΦΙΝΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 ΑΒ7 ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΛΙΘΙ ΚΛΕΙΣΤΟ
20.00 ΒΟΥΡΕΙΟ
10/2/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.15 ΠΚ9 ΠΥΡΣΟΣ-ΑΙΓΕΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.45 Α9 ΙΩΝΕΣ-ΕΝΩΣΗ ΚΛΕΙΣΤΟ
17.30 ΠΚ4 ΒΑΟΛ-ΟΜΗΡΟΣ/ΝΟΘ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.00 Α9 ΟΜΗΡΟΣ-ΑΙΓΕΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 Α9 ΚΟΦΙΝΑΣ-Ν0Θ ΚΛΕΙΣΤΟ
19.30 ΠΠ10 ΦΟΒ-ΝΟΘ ΒΟΥΡΕΙΟ
21.30 ΒΟΥΡΕΙΟ
11/2/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ
14/2/2018 ΤΕΤΑΡΤΗ 17.30 Κ8 ΟΜΗΡΟΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.30 ΕΒ6 ΑΙΓΕΑΣ-ΙΩΝΕΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
18.00 ΕΒ6 ΕΝΩΣΗ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.30 ΕΑ10 ΝΟΘ-ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 ΑΒ7 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΝΗΡΕΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
20.00 ΕΑ10 ΦΟΒ-ΒΑΟΛ ΒΟΥΡΕΙΟ
17/2/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.15 ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.45 ΠΠ13 ΚΟΦΙΝΑΣ-ΙΩΝΕΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
17.30 ΠΠ17 ΒΑΟΛ-ΝΟΘ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.00 ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 ΚΛΕΙΣΤΟ
19.30 ΒΟΥΡΕΙΟ
21.30 ΒΟΥΡΕΙΟ
18/2/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ
21/2/2018 ΤΕΤΑΡΤΗ 17.30 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.30 Π12 ΚΟΦΙΝΑΣ-ΟΜΗΡΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
18.00 Π12 ΒΑΟΛ-ΠΥΡΣΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.30 ΠΠ13 ΝΟΘ-ΑΙΓΕΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 ΑΒ8 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΛΙΘΙ ΚΛΕΙΣΤΟ
20.00 Π12 ΦΟΒ-ΙΩΝΕΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
24/2/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.15 Ν5 ΟΜΗΡΟΣ-ΑΙΓΕΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.45 ΑΒ8 ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΠΥΡΣΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
17.30 Ν5 ΒΑΟΛ-ΦΟΒ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.00 Α10 ΝΟΘ-ΙΩΝΕΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 Α10 ΑΙΓΕΑΣ-ΚΟΦΙΝΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
19.30 Α10 ΦΟΒ-ΟΜΗΡΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
21.30 ΑΒ8 ΠΙΤΥΟΣ-ΝΗΡΕΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
25/2/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ
28/2/2018 ΤΕΤΑΡΤΗ 17.30 PLAY-OFF ΕΦΗΒΙΚΟΥ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.30 PLAY-OFF ΕΦΗΒΙΚΟΥ ΚΛΕΙΣΤΟ
18.00 PLAY-OFF ΕΦΗΒΙΚΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.30 PLAY-OFF ΕΦΗΒΙΚΟΥ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 PLAY-OFF ΕΦΗΒΙΚΟΥ ΚΛΕΙΣΤΟ
20.00 PLAY-OFF ΕΦΗΒΙΚΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟ

ΜΑΡΤΙΟΣ 2018
ΗΜΕ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΑΤ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΟΡ
3/3/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.15 ΠΠ10 ΟΜΗΡΟΣ-ΚΟΦΙΝΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.45 Α11 ΙΩΝΕΣ-ΑΙΓΕΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
17.30 Κ9 ΦΟΒ-ΟΜΗΡΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.00 ΑΒ9 ΠΥΡΣΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 Α11 ΚΟΦΙΝΑΣ-ΦΟΒ ΚΛΕΙΣΤΟ
19.30 Α11 ΕΝΩΣΗ-ΝΟΘ ΒΟΥΡΕΙΟ
21.30 ΒΟΥΡΕΙΟ
4/3/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ
7/3/2018 ΤΕΤΑΡΤΗ 17.30 PLAY-OFF ΕΦΗΒΙΚΟΥ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.30 PLAY-OFF ΕΦΗΒΙΚΟΥ ΚΛΕΙΣΤΟ
18.00 PLAY-OFF ΕΦΗΒΙΚΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.30 Γ5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΦΟΒ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 Γ5 ΑΙΓΕΑΣ-ΒΑΟΛ ΚΛΕΙΣΤΟ
20.00 ΠΠ12 ΦΟΒ-ΒΑΟΛ ΒΟΥΡΕΙΟ
10/3/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.15 ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΦΗΒΙΚΟΥ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.45 ΠΠ10 ΙΩΝΕΣ-ΑΙΓΕΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
17.30 Ν6 ΒΑΟΛ-ΟΜΗΡΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.00 ΑΒ9 ΛΙΘΙ-ΠΙΤΥΟΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 ΑΒ9 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΛΕΙΣΤΟ
19.30 Ν6 ΦΟΒ-ΑΙΓΕΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
21.30 ΒΟΥΡΕΙΟ
11/3/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ
14/3/2018 ΤΕΤΑΡΤΗ 17.30 Π13 ΟΜΗΡΟΣ-ΒΑΟΛ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.30 Π13 ΙΩΝΕΣ-ΚΟΦΙΝΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
18.00 Κ9 ΒΑΟΛ-ΑΙΓΕΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.30 ΠΠ14 ΠΥΡΣΟΣ-ΝΟΘ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 Π13 ΑΙΓΕΑΣ-ΦΟΒ ΚΛΕΙΣΤΟ
20.00 ΒΟΥΡΕΙΟ
17/3/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.15 ΠΠ13 ΟΜΗΡΟΣ-ΦΟΒ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.45 Κ10 ΑΙΓΕΑΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
17.30 ΑΒ10 ΝΗΡΕΑΣ-ΛΙΘΙ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.00 Α12 ΟΜΗΡΟΣ-ΚΟΦΙΝΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 Α12 ΑΙΓΕΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΚΛΕΙΣΤΟ
19.30 Α12 ΦΟΒ-ΙΩΝΕΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
21.30 ΑΒ10 ΠΙΤΥΟΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
18/3/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ
21/3/2018 ΤΕΤΑΡΤΗ 17.30 Π14 ΠΥΡΣΟΣ-ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.30 Π14 ΚΟΦΙΝΑΣ-ΑΙΓΕΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
18.00 Π14 ΒΑΟΛ-ΙΩΝΕΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.30 Κ10 ΟΜΗΡΟΣ-ΒΑΟΛ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 ΑΒ10 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΛΕΙΣΤΟ
20.00 ΒΟΥΡΕΙΟ
24/3/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.15 Α13 ΝΟΘ-ΑΙΓΕΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.45 ΠΠ6 ΙΩΝΕΣ-ΟΜΗΡΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
17.30 Α13 ΕΝΩΣΗ-ΦΟΒ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.00 Κ10 ΝΟΘ-ΦΟΒ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 Α13 ΙΩΝΕΣ-ΟΜΗΡΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
19.30 ΠΠ17 ΦΟΒ-ΑΙΓΕΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
21.30 ΒΟΥΡΕΙΟ
25/3/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ
28/3/2018 ΤΕΤΑΡΤΗ 17.30 ΑΒ11 ΠΥΡΣΟΣ-ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.30 ΑΒ11 ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΛΕΙΣΤΟ
18.00 ΠΠ15 ΒΑΟΛ-ΑΙΓΕΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.30 Γ6 ΟΛΥΜΙΑΚΟΣ-ΒΑΟΛ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 ΑΒ11 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ-ΠΙΤΥΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
20.00 Γ6 ΕΝΩΣΗ-ΦΟΒ ΒΟΥΡΕΙΟ
31/3/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.15 ΠΠ6 ΠΥΡΣΟΣ-ΚΟΦΙΝΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.45 ΠΠ6 ΑΙΓΕΑΣ-ΒΑΟΛ ΚΛΕΙΣΤΟ
17.30 ΒΟΥΡΕΙΟ
19.00 Α14 ΟΜΗΡΟΣ-ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 Α14 ΚΟΦΙΝΑΣ-ΙΩΝΕΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
19.30 Α14 ΦΟΒ-ΝΟΘ ΒΟΥΡΕΙΟ
21.30 ΒΟΥΡΕΙΟ

ΑΠΡΙΛΙΟΣ 2018
ΗΜΕ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΑΤ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΟΡ
1/4/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ
4/4/2018 ΤΕΤΑΡΤΗ
7/4/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ
8/4/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ
11/4/2018 ΤΕΤΑΡΤΗ 17.30 ΠΚ6 ΟΜΗΡΟΣ/ΝΟΘ-ΦΟΒ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.30 ΠΠ7 ΚΟΦΙΝΑΣ-ΘΥΜΙΑΝΑ ΚΛΕΙΣΤΟ
18.00 ΠΠ7 ΒΑΟΛ-ΠΥΡΣΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.30 ΠΠ7 ΟΜΗΡΟΣ-ΑΙΓΕΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 ΚΛΕΙΣΤΟ
20.00 ΠΚ6 ΒΑΟΛ-ΑΙΓΕΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
14/4/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.15 ΠΚ7 ΠΥΡΣΟΣ-ΟΜΗΡΟΣ/ΝΟΘ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.45 ΠΠ14 ΑΙΓΕΑΣ-ΚΟΦΙΝΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
17.30 ΠΠ7 ΦΟΒ-ΙΩΝΕΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.00 ΑΒ12 ΛΙΘΙ-ΠΥΡΣΟΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 Γ7 ΑΙΓΕΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
19.30 ΑΒ12 ΠΙΤΥΟΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΥΡΕΙΟ
21.30 ΒΟΥΡΕΙΟ
15/4/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ
18/4/2018 ΤΕΤΑΡΤΗ 17.30 ΠΠ8 ΝΟΘ-ΒΑΟΛ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.30 ΚΛΕΙΣΤΟ
18.00 ΠΚ7 ΦΟΒ-ΒΑΟΛ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.30 ΠΠ8 ΠΥΡΣΟΣ-ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 ΠΠ8 ΑΙΓΕΑΣ-ΦΟΒ ΚΛΕΙΣΤΟ
20.00 Γ7 ΒΑΟΛ-ΕΝΩΣΗ ΒΟΥΡΕΙΟ
21/4/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.15 PLAY-OFF Α ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.45 PLAY-OFF Α ΑΝΔΡΩΝ ΚΛΕΙΣΤΟ
17.30 PLAY-OFF Α ΑΝΔΡΩΝ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.00 ΠΠ9 ΟΜΗΡΟΣ-ΝΟΘ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 ΑΒ13 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΠΙΤΥΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
19.30 ΑΒ12 ΝΗΡΕΑΣ-ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΒΟΥΡΕΙΟ
21.30 ΒΟΥΡΕΙΟ
22/4/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ
25/4/2018 ΤΕΤΑΡΤΗ 17.30 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.30 ΑΒ13 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ-ΛΙΘΙ ΚΛΕΙΣΤΟ
18.00 ΠΠ9 ΒΑΟΛ-ΚΟΦΙΝΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.30 ΠΠ11 ΠΥΡΣΟΣ-ΙΩΝΕΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 ΑΒ13 ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΝΗΡΕΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
20.00 Γ8 ΦΟΒ-ΒΑΟΛ ΒΟΥΡΕΙΟ
28/4/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.15 ΠΚ9 ΟΜΗΡΟΣ/ΝΟΘ-ΒΑΟΛ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.45 ΠΚ8 ΑΙΓΕΑΣ-ΦΟΒ ΚΛΕΙΣΤΟ
17.30 PLAY-OFF Α ΑΝΔΡΩΝ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.00 PLAY-OFF Α ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 PLAY-OFF Α ΑΝΔΡΩΝ ΚΛΕΙΣΤΟ
19.30 Γ8 ΕΝΩΣΗ-ΑΙΓΕΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
21.30 ΒΟΥΡΕΙΟ
29/4/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ 12.30 ΒΟΛΙΣΣΟΣ

ΜΑΪΟΣ 2018
ΗΜΕ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΑΤ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΟΡ
2/5/2018 ΤΕΤΑΡΤΗ 17.30 ΑΒ14 ΠΥΡΣΟΣ-ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.30 ΠΠ12 ΙΩΝΕΣ-ΝΟΘ ΚΛΕΙΣΤΟ
18.00 ΠΠ9 ΦΟΒ-ΠΥΡΣΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.30 ΑΒ14 ΛΙΘΙ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 ΠΠ16 ΑΙΓΕΑΣ-ΟΜΗΡΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
20.00 ΑΒ14 ΝΗΡΕΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΒΟΥΡΕΙΟ
5/5/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.15 PLAY-OFF Α ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.45 PLAY-OFF Α ΑΝΔΡΩΝ ΚΛΕΙΣΤΟ
17.30 PLAY-OFF Α ΑΝΔΡΩΝ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.00 ΠΠ15 ΟΜΗΡΟΣ-ΙΩΝΕΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 Γ9 ΑΙΓΕΑΣ-ΦΟΒ ΚΛΕΙΣΤΟ
19.30 ΠΚ8 ΒΑΟΛ-ΠΥΡΣΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
21.30 ΒΟΥΡΕΙΟ
6/5/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ
9/5/2018 ΤΕΤΑΡΤΗ 17.30 PLAY-OFF Β ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.30 ΠΠ11 ΚΟΦΙΝΑΣ-ΦΟΒ ΚΛΕΙΣΤΟ
18.00 ΠΠ11 ΒΑΟΛ-ΟΜΗΡΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.30 Γ9 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 PLAY-OFF Β ΑΝΔΡΩΝ ` ΚΛΕΙΣΤΟ
20.00 PLAY-OFF Β ΑΝΔΡΩΝ ΒΟΥΡΕΙΟ
12/5/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.15 PLAY-OFF Β ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.45 PLAY-OFF Β ΑΝΔΡΩΝ ΚΛΕΙΣΤΟ
17.30 PLAY-OFF Β ΑΝΔΡΩΝ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.00 PLAY-OFF Α ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 PLAY-OFF Α ΑΝΔΡΩΝ ΚΛΕΙΣΤΟ
19.30 PLAY-OFF Α ΑΝΔΡΩΝ ΒΟΥΡΕΙΟ
21.30 ΒΟΥΡΕΙΟ
13/5/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ
16/5/2018 ΤΕΤΑΡΤΗ 17.30 PLAY-OFF Α ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.30 PLAY-OFF Α ΑΝΔΡΩΝ ΚΛΕΙΣΤΟ
18.00 PLAY-OFF Α ΑΝΔΡΩΝ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.30 PLAY-OFF Β ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 PLAY-OFF Β ΑΝΔΡΩΝ ` ΚΛΕΙΣΤΟ
20.00 Γ10 ΦΟΒ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19/5/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.15 PLAY-OFF Α ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.45 PLAY-OFF Α ΑΝΔΡΩΝ ΚΛΕΙΣΤΟ
17.30 PLAY-OFF Α ΑΝΔΡΩΝ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.00 ΠΠ16 ΝΟΘ-ΚΟΦΙΝΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 ΠΠ12 ΑΙΓΕΑΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
19.30 Γ10 ΒΑΟΛ-ΑΙΓΕΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
21.30 ΒΟΥΡΕΙΟ
20/5/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ
23/5/2018 ΤΕΤΑΡΤΗ 17.30 PLAY-OFF Β ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.30 PLAY-OFF Β ΑΝΔΡΩΝ ΚΛΕΙΣΤΟ
18.00 PLAY-OFF Β ΑΝΔΡΩΝ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.30 PLAY-OFF Α ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 PLAY-OFF Α ΑΝΔΡΩΝ ` ΚΛΕΙΣΤΟ
20.00 PLAY-OFF Α ΑΝΔΡΩΝ ΒΟΥΡΕΙΟ
26/5/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.15 PLAY-OFF Β ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.45 PLAY-OFF Β ΑΝΔΡΩΝ ΚΛΕΙΣΤΟ
17.30 PLAY-OFF Β ΑΝΔΡΩΝ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.00 PLAY-OFF Α ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 PLAY-OFF Α ΑΝΔΡΩΝ ΚΛΕΙΣΤΟ
19.30 PLAY-OFF Α ΑΝΔΡΩΝ ΒΟΥΡΕΙΟ
21.30 ΒΟΥΡΕΙΟ
27/5/2018 ΚΥΡΙΑΚΗ
30/5/2018 ΤΕΤΑΡΤΗ 17.30 ΠΠ16 ΠΥΡΣΟΣ-ΒΑΟΛ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.30 ΠΚ10 ΑΙΓΕΑΣ-ΟΜΗΡΟΣ/ΝΟΘ ΚΛΕΙΣΤΟ
18.00 ΠΚ10 ΦΟΒ-ΠΥΡΣΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.30 PLAY-OFF Β ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 PLAY-OFF Β ΑΝΔΡΩΝ ` ΚΛΕΙΣΤΟ
20.00 PLAY-OFF Β ΑΝΔΡΩΝ ΒΟΥΡΕΙΟ

ΙΟΥΝΙΟΣ 2018
ΗΜΕ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΑΤ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΟΡ
2/6/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΠ14 ΙΩΝΕΣ-ΒΑΟΛ ΚΛΕΙΣΤΟ
ΠΠ15 ΚΟΦΙΝΑΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
ΠΠ18 ΝΟΘ-ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
6/6/2018 ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΠ16 ΙΩΝΕΣ-ΦΟΒ ΚΛΕΙΣΤΟ
ΠΠ18 ΚΟΦΙΝΑΣ-ΒΑΟΛ ΚΛΕΙΣΤΟ
ΠΠ17 ΟΜΗΡΟΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
9/6/2018 ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ
ΠΠ18 ΠΥΡΣΟΣ-ΦΟΒ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ

© 2016 Τοπική Επιτροπή Ε.Ο.Κ. ΧΙΟΥ. Developed by dotweb