Πρόγραμμα 2016-2017

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ
ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ 2016
 17/9/2016  ΣΑΒΒΑΤΟ 17:30 Ε1 ΑΙΓΕΑΣ-ΝΗΡΕΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19:30 Ε1 ΦΟΒ-ΙΩΝΕΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19:30 Ε1 ΚΟΦΙΝΑΣ-ΝΟΘ ΚΛΕΙΣΤΟ
18/9/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ
21/9/2016 ΤΕΤΑΡΤΗ 15:45 Π1 ΝΗΡΕΑΣ-ΚΟΦΙΝΑΣ ΚΑΡΔΑΜΥΛΑ
17:30 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17:30 Π1 ΑΙΓΕΑΣ-ΦΟΒ ΚΛΕΙΣΤΟ
18:00 Κ1 ΦΟΒ-ΝΟΘ ΒΟΥΡΕΙΟ
19:30 Π1 ΒΑΟΛ-ΑΜΑΝΗ ΒΟΥΡΕΙΟ
ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19:30 Ν1 ΑΙΓΕΑΣ-ΒΑΟΛ ΚΛΕΙΣΤΟ
24/9/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 15:30 Ε2 ΝΗΡΕΑΣ-ΦΟΒ ΚΑΡΔΑΜΥΛΑ
17:15 ΠΠ1 ΟΜΗΡOΣ-ΙΩΝΕΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17:30 Κ2 ΒΑΟΛ-ΟΜΗΡΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
17:30 ΠΠ1 ΚΟΦΙΝΑΣ-ΦΟΒ ΚΛΕΙΣΤΟ
19:00 Ε2 ΝΟΘ-ΑΙΓΕΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19:30 Ε2 ΙΩΝΕΣ-ΑΜΑΝΗ ΚΛΕΙΣΤΟ
19:30 Ε2 ΒΑΟΛ-ΚΟΦΙΝΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
25/9/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ
28/9/2016 ΤΕΤΑΡΤΗ 17:30 Π2 ΠΥΡΣΟΣ-ΙΩΝΕΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17:30 ΠΚ1 ΑΙΓΕΑΣ-ΦΟΒ ΚΛΕΙΣΤΟ
18:00 Π2 ΦΟΒ-ΝΗΡΕΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19:30 Π2 ΚΟΦΙΝΑΣ-ΒΑΟΛ ΚΛΕΙΣΤΟ
19:30 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19:30 Ν1 ΦΟΒ-ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΒΟΥΡΕΙΟ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ
ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ 2016
1/10/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 16:00 Π2 ΑΜΑΝΗ-ΟΜΗΡΟΣ ΒΟΛΙΣΣΟΣ
17:15 Κ2 ΝΟΘ-ΑΙΓΕΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17:30 Ε3 ΑΙΓΕΑΣ-ΒΑΟΛ ΑΝΟΙΚΤΟ ΧΙΟΥ
17:30 Ε3 ΦΟΒ-ΝΟΘ ΒΟΥΡΕΙΟ
17:30 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΛΕΙΣΤΟ
19:30 Ε3 ΚΟΦΙΝΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΑΝΟΙΚΤΟ ΧΙΟΥ
19:30 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19:30 ΑΒ1 ΑΜΑΝΗ-ΑΡΜΟΛΙΑ ΒΟΥΡΕΙΟ
19:30 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΛΕΙΣΤΟ
2/10/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ
5/10/2016 ΤΕΤΑΡΤΗ 15:30 Π3 ΝΗΡΕΑΣ-ΑΙΓΕΑΣ ΚΑΡΔΑΜΥΛΑ
17:30 Π3 ΙΩΝΕΣ-ΑΜΑΝΗ ΚΛΕΙΣΤΟ
17:30 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
18:00 Π3 ΒΑΟΛ-ΦΟΒ ΒΟΥΡΕΙΟ
19:30 ΑΒ1 ΠΙΤΥΟΣ-ΛΙΘΙ ΚΛΕΙΣΤΟ
19:30 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19:30 ΑΒ1 ΝΗΡΕΑΣ-ΙΩΝΕΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
8/10/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ
17:15 Ε4 ΝΟΘ-ΑΜΑΝΗ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 17:30 ΑΒ1 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΛΕΙΣΤΟ
17:30 Ε4 ΕΝΩΣΗ-ΑΙΓΕΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19:30 Ε4 ΒΑΟΛ-ΦΟΒ ΒΟΥΡΕΙΟ
19:30 Π1 ΟΜΗΡΟΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.30 19:30 ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ. ΑΙΓΕΑΣ-ΑΡΜΟΛΙΑ ΚΛΕΙΣΤΟ
9/10/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ
12/10/2016 ΤΕΤΑΡΤΗ 17:30 ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΩΝΕΣ-ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΛΕΙΣΤΟ
17:30 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
18:00 ΠΠ1 ΒΑΟΛ-ΑΙΓΕΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19:30 ΚΥΠΕΛΛΟ ΛΙΘΙ-ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19:30 Κ3 ΦΟΒ-ΒΑΟΛ ΒΟΥΡΕΙΟ
19:30 ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΙΤΥΟΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
15/10/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 17:15 Κ2 ΟΜΗΡΟΣ-ΦΟΒ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17:30 ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΝΩΣΗ-ΑΜΑΝΗ ΒΟΥΡΕΙΟ
17:30 ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΟΦΙΝΑΣ-ΟΜΗΡΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
19:30 ΚΥΠΕΛΛΟ ΒΑΟΛ-ΝΟΘ ΒΟΥΡΕΙΟ
19:30 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19:30 ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΙΓΕΑΣ-ΦΟΒ ΚΛΕΙΣΤΟ
16/10/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:30 Π4 ΑΜΑΝΗ-ΠΥΡΣΟΣ ΒΟΛΙΣΣΟΣ
17.15 E1 ΦΟΒ-ΙΩΝΕΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19/10/2016 ΤΕΤΑΡΤΗ 17:30 Π4 ΚΟΦΙΝΑΣ-ΙΩΝΕΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
17:30 ΑΒ2 ΛΙΘΙ-ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
18:00 Π4 ΦΟΒ-ΟΜΗΡΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19:30 Π4 ΑΙΓΕΑΣ-ΒΑΟΛ ΚΛΕΙΣΤΟ
19:30 Γ1 ΒΑΟΛ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19:30 ΑΒ2 ΑΡΜΟΛΙΑ-ΠΙΤΥΟΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
22/10/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 17:30 Α1 ΝΟΘ-ΒΑΟΛ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17:30 Α1 ΑΙΓΕΑΣ-ΟΜΗΡΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
17:30 Α1 ΦΟΒ-ΚΟΦΙΝΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19:30 Α1 ΠΥΡΣΟΣ-ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19:30 ΑΒ2 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ-ΑΜΑΝΗ ΚΛΕΙΣΤΟ
20:00 Γ1 ΦΟΒ-ΑΙΓΕΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
23/10/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:30 Ε5 ΑΜΑΝΗ-ΒΑΟΛ ΒΟΛΙΣΣΟΣ
14.45 Ε3 ΦΟΒ-ΝΟΘ ΒΟΥΡΕΙΟ
26/10/2016 ΤΕΤΑΡΤΗ 17:30 Ε5 ΙΩΝΕΣ-ΝΟΘ ΚΛΕΙΣΤΟ
17:30 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
18:00 ΒΟΥΡΕΙΟ
19:30 Ε5 ΦΟΒ-ΕΝΩΣΗ ΒΟΥΡΕΙΟ
19:30 Ε5 ΑΙΓΕΑΣ-ΚΟΦΙΝΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
19:30 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
29/10/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 17:15 Π3 ΟΜΗΡΟΣ-ΚΟΦΙΝΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17:30 ΒΟΥΡΕΙΟ
17:30 ΚΛΕΙΣΤΟ
19:30 Γ2 ΑΡΜΟΛΙΑ-ΦΟΒ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19:30 ΠΚ1 ΒΑΟΛ-ΟΜΗΡΟΣ/ΝΟΘ ΒΟΥΡΕΙΟ
19:30 ΚΛΕΙΣΤΟ
30/10/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ
ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ 2016
2/11/2016 ΤΕΤΑΡΤΗ 17:30 Π5 ΠΥΡΣΟΣ-ΚΟΦΙΝΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17:30 Π5 ΙΩΝΕΣ-ΦΟΒ ΚΛΕΙΣΤΟ
18:00 Π5 ΒΑΟΛ-ΝΗΡΕΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19:30 Π5 ΟΜΗΡΟΣ-ΑΙΓΕΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19:30 ΑΒ2 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΙΩΝΕΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
19:30 Ν2 ΒΑΟΛ-ΦΟΒ ΒΟΥΡΕΙΟ
5/11/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 17:15 ΠΚ2 ΟΜΗΡΟΣ/ΝΟΘ-ΠΥΡΣΟΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17:30 Α2 ΕΝΩΣΗ-ΝΟΘ ΒΟΥΡΕΙΟ
17:30 Γ2 ΑΙΓΕΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΚΛΕΙΣΤΟ
19:00 Α2 ΠΥΡΣΟΣ-ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19:30 Α2 ΚΟΦΙΝΑΣ-ΑΙΓΕΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
19:30 Α2 ΒΑΟΛ-ΦΟΒ ΒΟΥΡΕΙΟ
21:30 ΑΒ3 ΝΗΡΕΑΣ-ΑΡΜΟΛΙΑ ΒΟΥΡΕΙΟ
6/11/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:30 ΠΠ2 ΦΟΒ-ΟΜΗΡΟΣ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟ
13:00 ΠΚ2 ΦΟΒ-ΒΑΟΛ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟ
9/11/2016 ΤΕΤΑΡΤΗ 17:30 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17:30 Κ3 ΑΙΓΕΑΣ-ΟΜΗΡΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
18:00 E6 ΕΝΩΣΗ-ΑΜΑΝΗ ΒΟΥΡΕΙΟ
19:30 E6 ΚΟΦΙΝΑΣ-ΦΟΒ ΚΛΕΙΣΤΟ
19:30 E6 ΒΑΟΛ-ΙΩΝΕΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.30 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
12/11/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 15:00 Π6 ΝΗΡΕΑΣ-ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΡΔΑΜΥΛΑ
17:00 Α3 ΝΟΘ-ΠΥΡΣΟΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17:30 Γ3 ΦΟΒ-ΒΑΟΛ ΒΟΥΡΕΙΟ
17:30 Π6 ΚΟΦΙΝΑΣ-ΑΜΑΝΗ ΚΛΕΙΣΤΟ
19:00 Α3 ΟΜΗΡΟΣ-ΚΟΦΙΝΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19:30 Α3 ΦΟΒ-ΕΝΩΣΗ ΒΟΥΡΕΙΟ
19:30 Α3 ΑΙΓΕΑΣ-ΒΑΟΛ ΚΛΕΙΣΤΟ
21:15 ΑΒ3 ΑΜΑΝΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΒΟΥΡΕΙΟ
13/11/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:00 Ε7 ΑΜΑΝΗ-ΚΟΦΙΝΑΣ ΒΟΛΙΣΣΟΣ
16/11/2016 ΤΕΤΑΡΤΗ
17:30 Π6 ΑΙΓΕΑΣ-ΙΩΝΕΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
17:30 Κ4 ΟΜΗΡΟΣ-ΝΟΘ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
18:00 Π6 ΦΟΒ-ΠΥΡΣΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19:15 ΑΒ3 ΠΙΤΥΟΣ-ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΛΕΙΣΤΟ
19:30 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
20:00 Γ3 ΕΝΩΣΗ-ΑΡΜΟΛΙΑ ΒΟΥΡΕΙΟ
19/11/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 17:00 A4 ΠΥΡΣΟΣ-ΦΟΒ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17:30 Π7 ΙΩΝΕΣ-ΝΗΡΕΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
17:30 A4 ΕΝΩΣΗ-ΑΙΓΕΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19:30 A4 ΒΑΟΛ-ΚΟΦΙΝΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19:00 A4 ΝΟΘ-ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19:30 ΑΒ3 ΙΩΝΕΣ-ΛΙΘΙ ΚΛΕΙΣΤΟ
20/11/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:00 Π7 ΑΜΑΝΗ-ΦΟΒ ΒΟΛΙΣΣΟΣ
23/11/2016 ΤΕΤΑΡΤΗ 17:30 E7 ΙΩΝΕΣ-ΕΝΩΣΗ ΚΛΕΙΣΤΟ
17:30 ΠΚ3 ΠΥΡΣΟΣ-ΦΟΒ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
18:00 Ε7 ΦΟΒ-ΑΙΓΕΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19:15 ΑΒ4 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΠΙΤΥΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
19:30 Π7 ΟΜΗΡΟΣ-ΒΑΟΛ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
20:00 Γ4 ΒΑΟΛ-ΕΝΩΣΗ ΒΟΥΡΕΙΟ
26/11/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 17:00 Π7 ΠΥΡΣΟΣ-ΑΙΓΕΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17:30 Κ4 ΒΑΟΛ-ΑΙΓΕΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
17:30 Α5 ΚΟΦΙΝΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΚΛΕΙΣΤΟ
19:30 Α5 ΑΙΓΕΑΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
19:30 A5 ΦΟΒ-ΝΟΘ ΒΟΥΡΕΙΟ
19:00 A5 ΟΜΗΡΟΣ-ΒΑΟΛ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
27/11/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ
30/11/2016 ΤΕΤΑΡΤΗ 17:30 E8 ΚΟΦΙΝΑΣ-ΙΩΝΕΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
17:30 ΑΒ4 ΑΡΜΟΛΙΑ-ΛΙΘΙ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
18:00 ΒΟΥΡΕΙΟ
19:15 E8 ΑΙΓΕΑΣ-ΑΜΑΝΗ ΚΛΕΙΣΤΟ
19:30 Ν2 ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΑΙΓΕΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
20:00 E8 ΒΑΟΛ-ΝΟΘ ΒΟΥΡΕΙΟ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ
ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2016
3/12/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 15:00 Π8 ΝΗΡΕΑΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΚΑΡΔΑΜΥΛΑ
ΚΥΠΕΛΛΟ 8 ΚΛΕΙΣΤΟ
ΚΥΠΕΛΛΟ 8 ΒΟΥΡΕΙΟ
ΚΥΠΕΛΛΟ 8 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
ΚΥΠΕΛΛΟ 8 ΒΟΥΡΕΙΟ
ΚΥΠΕΛΛΟ 8 ΚΛΕΙΣΤΟ
ΚΥΠΕΛΛΟ 8 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
ΒΟΥΡΕΙΟ
4/12/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:00 Ε9 ΑΜΑΝΗ-ΦΟΒ ΒΟΛΙΣΣΟΣ
7/12/2016 ΤΕΤΑΡΤΗ 17:30 Π8 ΑΙΓΕΑΣ-ΑΜΑΝΗ ΚΛΕΙΣΤΟ
17:30 Γ4 ΑΡΜΟΛΙΑ-ΑΙΓΕΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
18:00 Π8 ΒΑΟΛ-ΙΩΝΕΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19:15 ΑΒ4 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ-ΝΗΡΕΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
19:30 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
20:00 Α6 ΕΝΩΣΗ-ΒΑΟΛ ΒΟΥΡΕΙΟ
10/12/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 17:00 Α6 ΝΟΘ-ΑΙΓΕΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17:30 Π8 ΦΟΒ-ΚΟΦΙΝΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
17:30 Κ5 ΑΙΓΕΑΣ-ΦΟΒ ΚΛΕΙΣΤΟ
19:00 Α6 ΠΥΡΣΟΣ-ΚΟΦΙΝΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19:30 ΠΠ2 ΙΩΝΕΣ-ΒΑΟΛ ΚΛΕΙΣΤΟ
19:30 Α6 ΦΟΒ-ΟΜΗΡΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
21:15 ΑΒ4 ΑΜΑΝΗ-ΙΩΝΕΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
11/12/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:00 Π9 ΑΜΑΝΗ-ΝΗΡΕΑΣ ΒΟΛΙΣΣΟΣ
14/12/2016 ΤΕΤΑΡΤΗ
17:30 E9 ΝΟΘ-ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17:30 E9 ΙΩΝΕΣ-ΑΙΓΕΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
18:00 ΒΟΥΡΕΙΟ
19:30 Π9 ΠΥΡΣΟΣ-ΒΑΟΛ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
20:00 ΑΒ5 ΝΗΡΕΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΒΟΥΡΕΙΟ
19:15 Γ5 ΑΙΓΕΑΣ-ΒΑΟΛ ΚΛΕΙΣΤΟ
17/12/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 17:00 A7 ΟΜΗΡΟΣ-ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17:30 A7 ΑΙΓΕΑΣ-ΦΟΒ ΚΛΕΙΣΤΟ
17:30 A7 ΒΑΟΛ-ΠΥΡΣΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19:30 A7 ΚΟΦΙΝΑΣ-ΝΟΘ ΚΛΕΙΣΤΟ
19:00 ΑΒ5 ΛΙΘΙ-ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19:30 Γ5 ΕΝΩΣΗ-ΦΟΒ ΒΟΥΡΕΙΟ
18/12/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ
21/12/2016 ΤΕΤΑΡΤΗ 17:30 Π9 ΙΩΝΕΣ-ΟΜΗΡΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
17:30 Κ5 ΝΟΘ-ΒΑΟΛ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
18:00 Ν3 ΦΟΒ-ΑΙΓΕΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19:30 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
20:00 ΒΟΥΡΕΙΟ
19:15 Π9 ΚΟΦΙΝΑΣ-ΑΙΓΕΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
24/12/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ
25/12/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ
28/12/2016 ΤΕΤΑΡΤΗ
31/12/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ
ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ 2017
1/1/2017 ΚΥΡΙΑΚΗ
4/1/2017 ΤΕΤΑΡΤΗ
17.30 Κ6 ΟΜΗΡΟΣ-ΒΑΟΛ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
18.00 Ε10 ΒΑΟΛ-ΕΝΩΣΗ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.30 ΚΛΕΙΣΤΟ
19.30 Ε10 ΝΟΘ-ΚΟΦΙΝΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.30 ΠΠ2 ΑΙΓΕΑΣ-ΚΟΦΙΝΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
20.00 Ν3 ΒΑΟΛ-ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΒΟΥΡΕΙΟ
7/1/2017 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.00 Κ6 ΝΟΘ-ΦΟΒ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.30 Ε10 ΙΩΝΕΣ-ΦΟΒ ΚΛΕΙΣΤΟ
17:30 Π10 ΦΟΒ-ΑΙΓΕΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.00 Π10 ΠΥΡΣΟΣ-ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 Γ6 ΑΙΓΕΑΣ-ΦΟΒ ΚΛΕΙΣΤΟ
19.30 ΠΚ3 ΒΑΟΛ-ΑΙΓΕΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
8/1/2017 ΚΥΡΙΑΚΗ 12.00 Π10 ΑΜΑΝΗ-ΒΑΟΛ ΒΟΛΙΣΣΟΣ
11/1/2017 ΤΕΤΑΡΤΗ 19.15 E11 ΑΙΓΕΑΣ-ΝΟΘ ΚΛΕΙΣΤΟ
17.30 E11 ΚΟΦΙΝΑΣ-ΒΑΟΛ ΚΛΕΙΣΤΟ
18.00 ΒΟΥΡΕΙΟ
20.00 ΠΠ3 ΒΑΟΛ-ΦΟΒ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.30 ΠΠ3 ΟΜΗΡΟΣ-ΚΟΦΙΝΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.30 Γ6 ΑΡΜΟΛΙΑ-ΒΑΟΛ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
14/1/2017 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.30 Π11 ΙΩΝΕΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
19.00 Π11 ΟΜΗΡΟΣ-ΑΜΑΝΗ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 ΑΒ5 ΙΩΝΕΣ-ΑΡΜΟΛΙΑ ΚΛΕΙΣΤΟ
ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 ΒΟΥΡΕΙΟ
17.30 Π11 ΒΑΟΛ-ΚΟΦΙΝΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
15/1/2017 ΚΥΡΙΑΚΗ 12.00 Ε11 ΑΜΑΝΗ-ΙΩΝΕΣ ΒΟΛΙΣΣΟΣ
18/1/2017 ΤΕΤΑΡΤΗ 19.15 ΑΒ5 ΠΙΤΥΟΣ-ΑΜΑΝΗ ΚΛΕΙΣΤΟ
17.30 ΠΠ3 ΑΙΓΕΑΣ-ΙΩΝΕΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
18.00 Ε12 ΕΝΩΣΗ-ΚΟΦΙΝΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
20.00 Ε12 ΒΑΟΛ-ΑΙΓΕΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
17.30 Ε12 ΝΟΘ-ΦΟΒ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
21/1/2017 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.30 ΑΒ6 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ-ΑΡΜΟΛΙΑ ΚΛΕΙΣΤΟ
19.30 Α8 ΚΟΦΙΝΑΣ-ΦΟΒ ΚΛΕΙΣΤΟ
17.30 Α8 ΕΝΩΣΗ-ΠΥΡΣΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.30 Α8 ΒΑΟΛ-ΝΟΘ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.00 Α8 ΟΜΗΡΟΣ-ΑΙΓΕΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.00 ΠΠ4 ΟΜΗΡΟΣ-ΑΙΓΕΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
22/1/2017 ΚΥΡΙΑΚΗ 12.00 Π12 ΑΜΑΝΗ-ΙΩΝΕΣ ΒΟΛΙΣΣΟΣ
25/1/2017 ΤΕΤΑΡΤΗ 20.00 ΑΒ6 ΑΜΑΝΗ-ΝΗΡΕΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.15 ΑΒ6 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΛΙΘΙ ΚΛΕΙΣΤΟ
17.30 Ν4 ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΦΟΒ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
18.00 Π12 ΦΟΒ-ΒΑΟΛ ΒΟΥΡΕΙΟ
17.30 Π12 ΚΟΦΙΝΑΣ-ΟΜΗΡΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
19.30 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
28/1/2017 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.00 ΠΚ5 ΟΜΗΡΟΣ/ΝΟΘ-ΑΙΓΕΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 Π13 ΒΑΟΛ-ΑΙΓΕΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.00 ΠΚ5 ΠΥΡΣΟΣ-ΒΑΟΛ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 ΑΒ6 ΠΙΤΥΟΣ-ΙΩΝΕΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
17.30 ΠΠ4 ΚΟΦΙΝΑΣ-ΒΑΟΛ ΚΛΕΙΣΤΟ
17.30 Γ7 ΕΝΩΣΗ-ΑΙΓΕΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
29/1/2017 ΚΥΡΙΑΚΗ 12.00 ΠΠ4 ΦΟΒ-ΙΩΝΕΣ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟ
12.00 Ε13 ΑΜΑΝΗ-ΝΟΘ ΒΟΛΙΣΣΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ
ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2017
1/2/2017 ΤΕΤΑΡΤΗ 19.15 ΠΚ4 ΑΙΓΕΑΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
19.30 ΑΒ7 ΛΙΘΙ-ΑΜΑΝΗ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
18.00 Ε13 ΦΟΒ-ΒΑΟΛ ΒΟΥΡΕΙΟ
17.30 ΠΠ5 ΑΙΓΕΑΣ-ΦΟΒ ΚΛΕΙΣΤΟ
17.30 Π13 ΠΥΡΣΟΣ-ΑΜΑΝΗ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
20.00 Γ7 ΦΟΒ-ΑΡΜΟΛΙΑ ΒΟΥΡΕΙΟ
4/2/2017 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.00 FINAL 4 ΑΝΔΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΙΤΑ 3-4-5 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ
17.30
19.00
17.30
19.30
5/2/2017 ΚΥΡΙΑΚΗ 12.00 ΠΚ4 ΦΟΒ-ΟΜΗΡΟΣ/ΝΟΘ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟ
8/2/2017 ΤΕΤΑΡΤΗ 19.30 ΑΒ7 ΑΡΜΟΛΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.15 ΑΒ7 ΙΩΝΕΣ-ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΛΕΙΣΤΟ
20.00 ΑΒ7 ΝΗΡΕΑΣ-ΠΙΤΥΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
17.30 Π13 ΟΜΗΡΟΣ-ΦΟΒ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.30 Π13 ΙΩΝΕΣ-ΚΟΦΙΝΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
18.00 Ν4 ΒΑΟΛ-ΑΙΓΕΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
11/2/2017 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.30 ΚΛΕΙΣΤΟ
17.30 ΠΠ5 ΒΑΟΛ-ΟΜΗΡΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.00 Α9 ΟΜΗΡΟΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 Α9 ΑΙΓΕΑΣ-ΚΟΦΙΝΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
17.00 Α9 ΝΟΘ-ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 Α9 ΦΟΒ-ΒΑΟΛ ΒΟΥΡΕΙΟ
12/2/2017 ΚΥΡΙΑΚΗ
15/2/2017 ΤΕΤΑΡΤΗ 18.00 Κ7 ΦΟΒ-ΟΜΗΡΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
17.30 Ε13 ΑΙΓΕΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΚΛΕΙΣΤΟ
19.30 ΑΒ8 ΑΡΜΟΛΙΑ-ΑΜΑΝΗ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
20.00 ΠΠ5 ΚΟΦΙΝΑΣ-ΙΩΝΕΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.15 ΑΒ8 ΙΩΝΕΣ-ΝΗΡΕΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
19.30 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
18/2/2017 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.00 ΠΚ6 ΟΜΗΡΟΣ/ΝΟΘ-ΒΑΟΛ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.30 Α10 ΕΝΩΣΗ-ΦΟΒ ΒΟΥΡΕΙΟ
17.30 Ν5 ΑΙΓΕΑΣ-ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΛΕΙΣΤΟ
19.00 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 Α10 ΒΑΟΛ-ΑΙΓΕΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.30 Α10 ΚΟΦΙΝΑΣ-ΟΜΗΡΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
19/2/2017 ΚΥΡΙΑΚΗ
23/2/2017 ΤΕΤΑΡΤΗ 18.00 Π14 ΦΟΒ-ΙΩΝΕΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.15 Π14 ΚΟΦΙΝΑΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
19.30 ΑΒ8 ΛΙΘΙ-ΠΙΤΥΟΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
20.00 Ν5 ΦΟΒ-ΒΑΟΛ ΒΟΥΡΕΙΟ
17.30 Π14 ΑΙΓΕΑΣ-ΟΜΗΡΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
17.30 Α10 ΠΥΡΣΟΣ-ΝΟΘ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
25/2/2017 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.30 Ε14 ΒΑΟΛ-ΑΜΑΝΗ ΒΟΥΡΕΙΟ
17.30 Ε14 ΚΟΦΙΝΑΣ-ΑΙΓΕΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
17.00 Ε14 ΝΟΘ-ΙΩΝΕΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 Ε14 ΕΝΩΣΗ-ΦΟΒ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.00 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 ΑΒ8 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΛΕΙΣΤΟ
26/2/2017 ΚΥΡΙΑΚΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ
ΜΑΡΤΙΟΣ 2017
1/3/2017 ΤΕΤΑΡΤΗ 18.00 Ε15 ΦΟΒ-ΚΟΦΙΝΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
17.30 Κ7 ΑΙΓΕΑΣ-ΝΟΘ ΚΛΕΙΣΤΟ
17.30 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
20.00 Κ8 ΒΑΟΛ-ΦΟΒ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.15 Α11 ΚΟΦΙΝΑΣ-ΒΑΟΛ ΚΛΕΙΣΤΟ
19.30 Γ8 ΑΡΜΟΛΙΑ-ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
4/3/2017 ΣΑΒΒΑΤΟ 19.00 Κ8 ΟΜΗΡΟΣ-ΑΙΓΕΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.30 ΑΒ9 ΑΜΑΝΗ-ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.30 Ε15 ΙΩΝΕΣ-ΒΑΟΛ ΚΛΕΙΣΤΟ
17.00 Α11 ΟΜΗΡΟΣ-ΝΟΘ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 Α11 ΦΟΒ-ΠΥΡΣΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
17.30 Α11 ΑΙΓΕΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΚΛΕΙΣΤΟ
5/3/2017 ΚΥΡΙΑΚΗ 12.00 Ε15 ΑΜΑΝΗ-ΕΝΩΣΗ ΒΟΛΙΣΣΟΣ
ΠΚ6 ΦΟΒ-ΑΙΓΕΑΣ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟ
8/3/2017 ΤΕΤΑΡΤΗ
17.30 ΑΒ9 ΠΙΤΥΟΣ-ΑΡΜΟΛΙΑ ΚΛΕΙΣΤΟ
17.30 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
20.00 Γ8 ΒΑΟΛ-ΦΟΒ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.15 Ν6 ΑΙΓΕΑΣ-ΦΟΒ ΚΛΕΙΣΤΟ
19.30 Π15 ΠΥΡΣΟΣ-ΦΟΒ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
11/3/2017 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.30 Α12 ΕΝΩΣΗ-ΚΟΦΙΝΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
17.30 Κ9 ΑΙΓΕΑΣ-ΒΑΟΛ ΚΛΕΙΣΤΟ
17.00 Α12 ΠΥΡΣΟΣ-ΑΙΓΕΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 Α12 ΒΑΟΛ-ΟΜΗΡΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.30 Π15 ΙΩΝΕΣ-ΑΙΓΕΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
19.00 Α12 ΝΟΘ-ΦΟΒ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
12/3/2017 ΚΥΡΙΑΚΗ 12.00 Π15 ΑΜΑΝΗ-ΚΟΦΙΝΑΣ ΒΟΛΙΣΣΟΣ
15/3/2017 ΤΕΤΑΡΤΗ 18.00 ΑΒ9 ΝΗΡΕΑΣ-ΛΙΘΙ ΒΟΥΡΕΙΟ
17.30 Ε16 ΚΟΦΙΝΑΣ-ΑΜΑΝΗ ΚΛΕΙΣΤΟ
17.30 Ν6 ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΒΑΟΛ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
20.00 Ε16 ΕΝΩΣΗ-ΙΩΝΕΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.15 Ε16 ΑΙΓΕΑΣ-ΦΟΒ ΚΛΕΙΣΤΟ
19.30 Κ9 ΝΟΘ-ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
18/3/2017 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.30 Π16 ΦΟΒ-ΑΜΑΝΗ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.30 Π16 ΑΙΓΕΑΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
17.00 Π/Κ7 ΠΥΡΣΟΣ-ΟΜΗΡΟΣ/ΝΟΘ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 Π16 ΒΑΟΛ-ΟΜΗΡΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
17.30 Ε17 ΙΩΝΕΣ-ΚΟΦΙΝΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
19.00 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19/3/2017 ΚΥΡΙΑΚΗ 12.00 Ε17 ΑΜΑΝΗ-ΑΙΓΕΑΣ ΒΟΛΙΣΣΟΣ
22/3/2017 ΤΕΤΑΡΤΗ 18.00 ΠΚ7 ΒΑΟΛ-ΦΟΒ ΒΟΥΡΕΙΟ
17.30 Α13 ΚΟΦΙΝΑΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
17.30 Ε17 ΝΟΘ-ΒΑΟΛ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
20.00 Α13 ΒΑΟΛ-ΕΝΩΣΗ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.15 Α13 ΑΙΓΕΑΣ-ΝΟΘ ΚΛΕΙΣΤΟ
19.30 Α13 ΟΜΗΡΟΣ-ΦΟΒ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
25/3/2017 ΣΑΒΒΑΤΟ
26/3/2017 ΚΥΡΙΑΚΗ 12.00 Π17 ΑΜΑΝΗ-ΑΙΓΕΑΣ ΒΟΛΙΣΣΟΣ
29/3/2017 ΤΕΤΑΡΤΗ 18.00 Ε18 ΦΟΒ-ΑΜΑΝΗ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.15 ΑΒ9 ΙΩΝΕΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΛΕΙΣΤΟ
20.00 Ε18 ΕΝΩΣΗ-ΝΟΘ ΒΟΥΡΕΙΟ
17.30 Ε18 ΑΙΓΕΑΣ-ΙΩΝΕΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
17.30 AB10 ΑΡΜΟΛΙΑ-ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΠΡΙΛΙΟΣ 2017
1/4/2017 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.30 Κ10 ΒΑΟΛ-ΝΟΘ ΒΟΥΡΕΙΟ
17.30 Π17 ΚΟΦΙΝΑΣ-ΦΟΒ ΚΛΕΙΣΤΟ
19.00 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 Κ10 ΦΟΒ-ΑΙΓΕΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.30 Π17 ΙΩΝΕΣ-ΒΑΟΛ ΚΛΕΙΣΤΟ
17.00 ΑΒ10 ΛΙΘΙ-ΙΩΝΕΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
2/4/2017 ΚΥΡΙΑΚΗ
5/4/2017 ΤΕΤΑΡΤΗ 18.00 Π18 ΒΑΟΛ-ΠΥΡΣΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
17.30 Π18 ΑΙΓΕΑΣ-ΚΟΦΙΝΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
17.30 Π18 ΟΜΗΡΟΣ-ΙΩΝΕΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
20.00 Γ9 ΕΝΩΣΗ-ΒΑΟΛ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.15 Γ9 ΑΙΓΕΑΣ-ΑΡΜΟΛΙΑ ΚΛΕΙΣΤΟ
19.30 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
8/4/2017 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.30 Α14 ΕΝΩΣΗ-ΟΜΗΡΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
17.30 ΑΒ10 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΑΜΑΝΗ ΚΛΕΙΣΤΟ
17.30 Α14 ΠΥΡΣΟΣ-ΒΑΟΛ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 Α14 ΦΟΒ-ΑΙΓΕΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.30 ΑΒ10 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ-ΠΙΤΥΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
19.30 Α14 ΝΟΘ-ΚΟΦΙΝΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
9/4/2017 ΚΥΡΙΑΚΗ
12/4/2017 ΤΕΤΑΡΤΗ
15/4/2017 ΣΑΒΒΑΤΟ
16/4/2017 ΚΥΡΙΑΚΗ
19/4/2017 ΤΕΤΑΡΤΗ
22/4/2017 ΣΑΒΒΑΤΟ ΒΟΥΡΕΙΟ
17.30 ΑΒ11 ΙΩΝΕΣ-ΑΜΑΝΗ ΚΛΕΙΣΤΟ
ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.30 ΑΒ11 ΝΗΡΕΑΣ-ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.30 ΑΒ11 ΠΙΤΥΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΛΕΙΣΤΟ
17.00 ΑΒ11 ΛΙΘΙ-ΑΡΜΟΛΙΑ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
23/4/2017 ΚΥΡΙΑΚΗ
26/4/2017 ΤΕΤΑΡΤΗ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.15 ΑΒ12 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΝΗΡΕΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
20.00 ΑΒ12 ΑΜΑΝΗ-ΠΙΤΥΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
17.30 ΑΒ12 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ-ΛΙΘΙ ΚΛΕΙΣΤΟ
17.30 ΑΒ12 ΑΡΜΟΛΙΑ-ΙΩΝΕΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
29/4/2017 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.30 Γ10 ΦΟΒ-ΕΝΩΣΗ ΒΟΥΡΕΙΟ
17.30 ΠΠ6 ΑΙΓΕΑΣ-ΒΑΟΛ ΚΛΕΙΣΤΟ
ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 ΠΠ6 ΙΩΝΕΣ-ΟΜΗΡΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
19.30 Γ10 ΒΑΟΛ-ΑΙΓΕΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
30/4/2017 ΚΥΡΙΑΚΗ 12.00 ΠΚ8 ΦΟΒ-ΠΥΡΣΟΣ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟ
13.30 ΠΠ6 ΦΟΒ-ΚΟΦΙΝΑΣ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ
ΜΑΪΟΣ 2017
4/5/2017 ΤΕΤΑΡΤΗ 20.00 ΠΠ7 ΒΑΟΛ-ΙΩΝΕΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
17.30 ΠΚ8 ΑΙΓΕΑΣ-ΒΑΟΛ ΚΛΕΙΣΤΟ
17.30 ΑΒ13 ΑΡΜΟΛΙΑ-ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
18.00 ΑΒ13 ΝΗΡΕΑΣ-ΑΜΑΝΗ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.15 ΑΒ13 ΙΩΝΕΣ-ΠΙΤΥΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
19.30 ΑΒ13 ΛΙΘΙ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
6/5/2017 ΣΑΒΒΑΤΟ ΒΟΥΡΕΙΟ
ΚΛΕΙΣΤΟ
17.00 ΠΠ7 ΟΜΗΡΟΣ-ΦΟΒ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
ΒΟΥΡΕΙΟ
17.30 ΠΠ7 ΚΟΦΙΝΑΣ-ΑΙΓΕΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
7/5/2017 ΚΥΡΙΑΚΗ
10/5/2017 ΤΕΤΑΡΤΗ ΒΟΥΡΕΙΟ
17.30 ΑΒ14 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ-ΙΩΝΕΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
19.30 ΠΚ9 ΠΥΡΣΟΣ-ΑΙΓΕΑΣ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
18.00 ΑΒ14 ΑΜΑΝΗ-ΛΙΘΙ ΒΟΥΡΕΙΟ
19.15 ΑΒ14 ΠΙΤΥΟΣ-ΝΗΡΕΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
17.30 ΠΚ9 ΟΜΗΡΟΣ/ΝΟΘ-ΦΟΒ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
13/5/2017 ΣΑΒΒΑΤΟ ΒΟΥΡΕΙΟ
17.30 ΑΒ14 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΑΡΜΟΛΙΑ ΚΛΕΙΣΤΟ
ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
ΒΟΥΡΕΙΟ
ΚΛΕΙΣΤΟ
ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
14/5/2017 ΚΥΡΙΑΚΗ 12.00 ΠΠ8 ΦΟΒ-ΒΑΟΛ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟ
17/5/2017 ΤΕΤΑΡΤΗ ΒΟΥΡΕΙΟ
17.30 ΠΠ8 ΙΩΝΕΣ-ΑΙΓΕΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
ΒΟΥΡΕΙΟ
ΚΛΕΙΣΤΟ
ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
20/5/2017 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.30 ΠΠ8 ΚΟΦΙΝΑΣ-ΟΜΗΡΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
21/5/2017 ΚΥΡΙΑΚΗ
24/5/2017 ΤΕΤΑΡΤΗ 17.30 ΠΠ9 ΑΙΓΕΑΣ-ΟΜΗΡΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
18.00 ΠΠ9 ΒΑΟΛ-ΚΟΦΙΝΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
27/5/2017 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.30 ΠΠ9 ΙΩΝΕΣ-ΦΟΒ ΚΛΕΙΣΤΟ
28/5/2017 ΚΥΡΙΑΚΗ
31/5/2017 ΤΕΤΑΡΤΗ 18.00 ΠΚ10 ΒΑΟΛ-ΠΥΡΣΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟ
ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.30 ΠΚ10 ΑΙΓΕΑΣ-ΟΜΗΡΟΣ/ΝΟΘ ΚΛΕΙΣΤΟ
ΒΟΥΡΕΙΟ
ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
ΚΛΕΙΣΤΟ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ
Ιούνιος 2017
3/6/2017 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.00 ΠΠ10 ΟΜΗΡΟΣ-ΒΑΟΛ ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ
17.30 ΠΠ10 ΚΟΦΙΝΑΣ-ΙΩΝΕΣ ΚΛΕΙΣΤΟ
4/6/2017 ΚΥΡΙΑΚΗ 12.00 ΠΠ10 ΦΟΒ-ΑΙΓΕΑΣ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟ

© 2016 Τοπική Επιτροπή Ε.Ο.Κ. ΧΙΟΥ. Developed by dotweb