20 Απρ

Γυμνασίαρχοι, διαιτητές και κριτές αγώνων 21/4/2018.

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21-Απρ 17.15 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΛΙΘΙ ΠΥΡΣΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΜΑΣΣΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ-ΛΙΒΑΝΟΥ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21-Απρ 17.30 ΒΟΥΡΕΙΟ play-off Α΄ΑΝΔΡΩΝ ΦΟΒ ΕΝΩΣΗ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΦΛΩΡΑΔΗΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΟΥΡΗ-ΤΣΙΒΗΣ-ΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21-Απρ 19.00 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ play-off Α΄ΑΝΔΡΩΝ ΟΜΗΡΟΣ ΝΟΘ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΝΤΑΤΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ-ΛΙΒΑΝΟΥ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21-Απρ 19.30 ΒΟΥΡΕΙΟ Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΝΗΡΕΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ-ΦΛΩΡΑΔΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΟΥΡΗ-ΤΣΙΒΗΣ-ΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΣ
Share this
19 Απρ
17 Απρ

Γυμνασίαρχοι, διαιτητές και κριτές αγώνων 18/4/2018.

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 18-Απρ 17.30 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΝΟΘ ΒΑΟΛ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΜΑΣΣΑΣ-ΝΟΜΙΚΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ ΛΙΒΑΝΟΥ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ 18-Απρ 19.30 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ ΠΑΙΔΩΝ ΠΥΡΣΟΣ ΟΜΗΡΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΜΑΣΣΑΣ-ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ-ΛΙΒΑΝΟΥ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ 18-Απρ 19.30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΙΓΕΑΣ ΦΟΒ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ-ΠΟΥΛΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΜΑΚΚΑΣ-ΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 18-Απρ 20.00 ΒΟΥΡΕΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΒΑΟΛ ΕΝΩΣΗ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΝΤΑΤΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΙΒΗΣ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ-ΖΙΓΛΗ
Share this
13 Απρ

Γυμνασίαρχοι, διαιτητές και κριτές αγώνων 14/4/2018.

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14-Απρ 17.45 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΙΓΕΑΣ ΚΟΦΙΝΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΛΟΓΙΩΤΑΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΟΥΡΗ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14-Απρ 17.30 ΒΟΥΡΕΙΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΦΟΒ ΙΩΝΕΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ-ΠΟΥΛΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΣ-ΖΙΓΛΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14-Απρ 19.30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΙΓΕΑΣ ΑΡΜΟΛΙΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ-ΝΟΜΙΚΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΟΥΡΗ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ-ΜΑΚΚΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14-Απρ 19.30 ΒΟΥΡΕΙΟ Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΠΙΤΥΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΟΝΤΙΛΗΣ-ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΣ-ΖΙΓΛΗ
Share this
13 Απρ
13 Απρ

Αποτελέσματα πανελληνίων πρωταθλημάτων παίδων και κορασίδων.

Αποτελέσματα αγώνων παίδων

ΙΩΝΕΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 32-79

ΑΙΟΛΟΣ-ΙΩΝΕΣ 73-63

13/4 12.30 ΙΩΝΕΣ-ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

14/4 9.00 ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ-ΙΩΝΕΣ ΑΟ

15/4 11.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΙΩΝΕΣ

Αποτελέσματα αγώνων κορασίδων

ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ-ΑΙΓΕΑΣ 39-42

ΑΙΓΕΑΣ-ΑΓΣ ΡΑΧΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 69-34

13/4 13.00 ΑΙΓΕΑΣ-ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

14/4 13.00 ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ-ΑΙΓΕΑΣ

15/4 10.00 ΑΙΓΕΑΣ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

Share this
10 Απρ

Γυμνασίαρχοι, διαιτητές και κριτές αγώνων 11/4/2018.

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 11-Απρ 17.30 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΜΗΡΟΣ/ΝΟΘ ΦΟΒ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ-ΝΟΜΙΚΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ ΜΑΚΚΑΣ-ΛΙΒΑΝΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ 11-Απρ 17.30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΟΦΙΝΑΣ ΝΟΘ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΠΟΥΛΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΣ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ
Share this
03 Απρ

Πρόγραμμα αγώνων Β΄φάσης Πανελληνίων πρωταθλημάτων Παίδων και Κορασίδων.

Πρόγραμμα Παίδων γήπεδο: ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ

11/4 17.00 ΙΩΝΕΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

12/4 14.30 ΑΙΟΛΟΣ-ΙΩΝΕΣ

13/4 12.30 ΙΩΝΕΣ-ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

14/4 9.00 ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ-ΙΩΝΕΣ ΑΟ

15/4 11.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΙΩΝΕΣ

Πρόγραμμα κορασίδων γήπεδο: ΜΕΤΣ

11/4 17.00 ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ-ΑΙΓΕΑΣ

12/4 15.00 ΑΙΓΕΑΣ-ΑΓΣ ΡΑΧΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

13/4 13.00 ΑΙΓΕΑΣ-ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

14/4 13.00 ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ-ΑΙΓΕΑΣ

15/4 10.00 ΑΙΓΕΑΣ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

Το Δ.Σ. της Τοπικής Επιτροπής Ε.Ο.Κ. Χίου εύχεται Καλή Επιτυχία στις ομάδες ΙΩΝΕΣ Α.Ο. και ΑΙΓΕΑΣ Α.Σ. για τη συμμετοχή τους στη Β΄φάση των πανελληνίων πρωταθλημάτων Παίδων και Κορασίδων.

 

 

Share this
02 Απρ

Αποτελέσματα Πανελληνίων πρωταθλημάτων εφήβων και νεανίδων.

1η αγωνιστική

ΕΦΗΒΩΝ ΦΟΒ-ΑΙΟΛΟΣ 66-71

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΦΗ-ΑΙΓΕΑΣ 74-49

2η αγωνιστική

ΕΦΗΒΩΝ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ-ΦΟΒ 57-63

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΙΓΕΑΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 63-39

3η αγωνιστική

ΕΦΗΒΩΝ ΦΟΒ-ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ 45-72

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΙΟΛΟΣ-ΑΙΓΕΑΣ 35-41

4η αγωνιστική

ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΦΟΒ

Share this
02 Απρ

© 2016 Τοπική Επιτροπή Ε.Ο.Κ. ΧΙΟΥ. Developed by dotweb