skip to Main Content
22710 41034 info@chiosbasket.gr

Γυμνασίαρχοι, διαιτητές και κριτές αγώνων 2 & 3-11-2019.

ΗΜΕΡΑΗΜΕΡ.ΩΡΑΓΗΠΕΔΟΕΙΔΟΣΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ2-Νοε17.15ΚΑΜΠΟΧΩΡΑΚΟΡΑΣΙΔΩΝΠΥΡΣΟΣΦΟΒ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ-ΦΛΩΡΑΔΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΜΠΑΓΙΑΣ-ΛΙΒΑΝΟΥ-ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ2-Νοε18.30ΚΛΕΙΣΤΟΠΑΜΠΑΙΔΩΝΚΟΦΙΝΑΣΦΟΒ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΚΑΦΕΖΑΣ
ΚΡΙΤΕΣΣΕΛΑΪ-ΜΑΚΚΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ2-Νοε19.00ΚΑΜΠΟΧΩΡΑΕΦΗΒΩΝΟΜΗΡΟΣΑΙΓΕΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΝΤΑΤΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΜΠΑΓΙΑΣ-ΛΙΒΑΝΟΥ-ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ2-Νοε19.30ΒΟΥΡΕΙΟΕΦΗΒΩΝΦΟΒΙΩΝΕΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΝΤΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ-ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΖΙΓΛΗ-ΜΩΡΟΜΑΛΟΥ-ΤΣΙΒΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ2-Νοε20.15ΚΛΕΙΣΤΟΕΦΗΒΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑΝΗΡΕΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΜΑΣΣΑΣ-ΠΟΥΛΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΣΕΛΑΪ-ΜΑΚΚΑΣ-ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ3-Νοε16.00ΚΛΕΙΣΤΟΓ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ ΒΑΟΛΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΝΤΑΣΗΣ-ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ
ΚΡΙΤΕΣΤΣΟΥΡΗ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ-ΤΣΙΒΗΣ

Αποβολή ΠΥΡΣΟΥ ΒΕΡΒΕΡΑΤΟΥ από το πρωτάθλημα παμπαίδων.

Μετά την προσέλευση του σωματείου Α.Σ. ΠΥΡΣΟΣ ΒΕΡΒΕΡΑΤΟΥ σε δύο (2) αγώνες του πρωταθλήματος παμπαίδων με λιγότερους από δέκα (10) αθλητές και το μηδενισμό του σε αυτούς.  Βάση του άρθρου 4 της συμπληρωματικής προκήρυξης αποφασίστηκε η αποβολή της ομάδας από το πρωτάθλημα παμπαίδων αγωνιστικής περιόδου 2019-2020.

Γυμνασίαρχοι, διαιτητές και κριτές αγώνων 30-10-2019.

ΗΜΕΡΑΗΜΕΡ.ΩΡΑΓΗΠΕΔΟΕΙΔΟΣΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ30-Οκτ17.15ΚΑΜΠΟΧΩΡΑΒ΄ΑΝΔΡΩΝΛΙΘΙΝΗΡΕΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΜΠΑΓΙΑΣ-ΛΙΒΑΝΟΥ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ30-Οκτ17.15ΚΛΕΙΣΤΟΠΑΙΔΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑΠΥΡΣΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΝΤΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΜΑΣΣΑΣ-ΝΤΑΤΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ-ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ-ΜΑΡΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ30-Οκτ19.00ΚΛΕΙΣΤΟΠΑΙΔΩΝΑΙΓΕΑΣΝΟΘ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΝΤΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΠΟΥΛΑΚΗΣ-ΚΑΦΕΖΑΣ
ΚΡΙΤΕΣΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ-ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ-ΜΑΡΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ30-Οκτ19.30ΒΟΥΡΕΙΟΝΕΑΝΙΔΩΝΒΑΟΛΦΟΒ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ-ΦΛΩΡΑΔΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΑΡΝΙΔΗ-ΖΙΓΛΗ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ

Αποτελέσματα αγώνων 26 & 27-10-2019.

Σάββατο 26-10-2019

Παμπαίδων ΠΙΤΥΟΣ/ΦΟΒ-ΒΑΟΛ 22-103

Β΄ανδρών ΑΡΜΟΛΙΑ-ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 50-58

Α΄ανδρών ΙΩΝΕΣ-ΟΜΗΡΟΣ 67-68

Α΄ανδρών ΠΥΡΣΟΣ-ΝΟΘ 51-79

Α΄ανδρών ΦΟΒ-ΑΙΓΕΑΣ 62-48

Β΄ανδρών ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 49-43

Κυριακή 27-10-2019

Α2 Εθνική γυναικών ΑΙΓΕΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 62-72

Αγώνες 26 & 27-10-2019.

ΗΜΕΡΑΗΜΕΡ.ΩΡΑΓΗΠΕΔΟΕΙΔΟΣΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ26-Οκτ12.30ΒΟΥΡΕΙΟΠΑΜΠΑΙΔΩΝΠΙΤΥΟΣ/ΦΟΒΒΑΟΛ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΣΚΟΥΦΑΛΟΣ-ΜΠΑΓΙΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ26-Οκτ17.15ΚΑΜΠΟΧΩΡΑΒ΄ΑΝΔΡΩΝΑΡΜΟΛΙΑΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ-ΝΤΑΤΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΤΣΑΡΔΑΚΑΣ-ΛΙΒΑΝΟΥ-ΜΠΑΓΙΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ26-Οκτ17.30ΒΟΥΡΕΙΟΠΑΜΠΑΙΔΩΝΦΟΒΠΥΡΣΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΠΟΥΛΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΜΑΚΚΑΣ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ26-Οκτ18.30ΚΛΕΙΣΤΟΑ΄ΑΝΔΡΩΝΙΩΝΕΣΟΜΗΡΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΚΑΦΕΖΑΣ
ΚΡΙΤΕΣΤΣΟΥΡΗ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ-ΤΣΙΒΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ26-Οκτ19.00ΚΑΜΠΟΧΩΡΑΑ΄ΑΝΔΡΩΝΠΥΡΣΟΣΝΟΘ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΜΑΣΣΑΣ-ΠΟΥΛΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΤΣΑΡΔΑΚΑΣ-ΛΙΒΑΝΟΥ-ΜΠΑΓΙΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ26-Οκτ19.30ΒΟΥΡΕΙΟΑ΄ΑΝΔΡΩΝΦΟΒΑΙΓΕΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ-ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΣΚΟΥΦΑΛΟΣ-ΜΑΚΚΑΣ-ΖΙΓΛΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ26-Οκτ20.15ΚΛΕΙΣΤΟΒ΄ΑΝΔΡΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΚΑΦΕΖΑΣ
ΚΡΙΤΕΣΤΣΟΥΡΗ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ-ΤΣΙΒΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ27-Οκτ13.00ΚΛΕΙΣΤΟΑ2 ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝΑΙΓΕΑΣ Α.Σ.ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΣΚΟΥΦΑΛΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ-ΛΑΜΠΟΣ
ΚΡΙΤΕΣΤΣΟΥΡΗ-ΜΑΡΗΣ-ΑΡΝΙΔΗ

Γυμνασίαρχοι, διαιτητές και κριτές αγώνων 23-10-2019.

ΗΜΕΡΑΗΜΕΡ.ΩΡΑΓΗΠΕΔΟΕΙΔΟΣΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ23-Οκτ17.15ΚΑΜΠΟΧΩΡΑΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝΝΟΘΑΙΓΕΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΤΣΑΡΔΑΚΑΣ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ23-Οκτ18.00ΒΟΥΡΕΙΟΓΥΝΑΙΚΩΝΒΑΟΛΦΟΒ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΝΤΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ-ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΖΙΓΛΗ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ-ΤΣΙΒΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ23-Οκτ19.00ΚΑΜΠΟΧΩΡΑΠΑΜΠΑΙΔΩΝΠΥΡΣΟΣΟΜΗΡΟΣ/ΒΑΟΛ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΝΤΑΤΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ-ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ23-Οκτ19.00ΚΛΕΙΣΤΟΠΑΜΠΑΙΔΩΝΑΙΓΕΑΣΝΗΡΕΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΦΛΩΡΑΔΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΜΑΚΚΑΣ-ΜΩΡΟΜΑΛΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ23-Οκτ19.30ΒΟΥΡΕΙΟΓΥΝΑΙΚΩΝΕΝΩΣΗΝΟΘ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΝΤΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΠΟΥΛΑΚΗΣ-ΚΑΦΕΖΑΣ
ΚΡΙΤΕΣΖΙΓΛΗ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ-ΤΣΙΒΗΣ

Αποτελέσματα αγώνων 19 & 20-10-2019.

Σάββατο 19-10-2019

Α΄ανδρών ΝΟΘ-ΦΟΒ 72-82

Παμπαίδων ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΝΟΘ 31-55

Β΄ανδρών ΝΗΡΕΑΣ-ΑΡΜΟΛΙΑ 62-43

Α΄ανδρών ΟΜΗΡΟΣ-ΠΥΡΣΟΣ 80-54

Παίδων ΙΩΝΕΣ-ΦΟΒ 43-77

Α΄ανδρών ΕΝΩΣΗ-ΙΩΝΕΣ 33-76

Β΄ανδρών ΑΜΑΝΗ-ΛΙΘΙ 33-31

Κυριακή 20-10-2019

Γ΄Εθνική ανδρών ΒΑΟΛ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 62-71

Back To Top