24 Μαΐ
24 Μαΐ

Γυμνασίαρχος,διαιτητές και κριτές αγώνων 26/5/2018.

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26-Μαϊ 17.45 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΟΦΙΝΑΣ ΠΥΡΣΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΗΠΩΣΗΣ-ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΣΕΛΑΙ-ΜΑΚΚΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26-Μαϊ 19.30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΙΩΝΕΣ ΦΟΒ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΗΠΩΣΗΣ-ΠΟΥΛΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΣΕΛΑΙ-ΜΑΚΚΑΣ
Share this
24 Μαΐ
22 Μαΐ

Γυμνασίαρχοι, διαιτητές και κριτές αγώνων 23/5/2018.

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 23-Μαϊ 18.00 ΒΟΥΡΕΙΟ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΦΟΒ ΒΑΟΛ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ-ΠΟΥΛΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΖΙΓΛΗ-ΜΑΚΚΑΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 23-Μαϊ 19.30 ΚΛΕΙΣΤΟ play-off Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΙΤΥΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΟΥΡΗ-ΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΣ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ 23-Μαϊ 20.00 ΒΟΥΡΕΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΦΟΒ ΑΡΜΟΛΙΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ-ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΑΡΝΙΔΗ-ΜΑΚΚΑΣ-ΖΙΓΛΗ
Share this
18 Μαΐ

Γυμνασίαρχοι, διαιτητές και κριτές αγώνων 19 & 20/5/2018.

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19-Μαϊ 17.15 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΝΟΘ ΚΟΦΙΝΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΛΟΓΙΩΤΑΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΛΙΒΑΝΟΥ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19-Μαϊ 17.45 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΙΓΕΑΣ ΠΥΡΣΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΜΑΣΣΑΣ-ΠΟΥΛΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΟΥΡΗ-ΖΙΓΛΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19-Μαϊ 19.00 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ ΤΕΛΙΚΟΣ PLAY-OFF Α΄ΑΝΔΡΩΝ ΟΜΗΡΟΣ ΦΟΒ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΟΝΤΙΛΗΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΛΙΒΑΝΟΥ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ-ΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 20-Μαϊ 17.00 ΚΛΕΙΣΤΟ Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ ΒΑΟΛ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΜΑΡΙΓΛΗ-ΡΟΔΙΤΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΜΑΚΚΑΣ-ΤΣΙΒΗΣ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ
Share this
17 Μαΐ
15 Μαΐ

Γυμνασίαρχοι, διαιτητές και κριτές αγώνων 16/5/2018.

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 16-Μαϊ 17.30 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΥΡΣΟΣ ΦΟΒ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΛΟΓΙΩΤΑΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΟΥΛΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΛΙΒΑΝΟΥ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ 16-Μαϊ 18.00 ΒΟΥΡΕΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΒΑΟΛ ΑΙΓΕΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΦΛΩΡΑΔΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΖΙΓΛΗ-ΜΑΚΚΑΣ-ΤΣΙΒΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 16-Μαϊ 19.30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΙΩΝΕΣ ΒΑΟΛ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ-ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΟΥΡΗ-ΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 16-Μαϊ 20.00 ΒΟΥΡΕΙΟ play-off Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΠΙΤΥΟΣ ΠΥΡΣΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΟΝΤΙΛΗΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΖΙΓΛΗ-ΜΑΚΚΑΣ-ΤΣΙΒΗΣ
Share this
14 Μαΐ
14 Μαΐ
14 Μαΐ

© 2016 Τοπική Επιτροπή Ε.Ο.Κ. ΧΙΟΥ. Developed by dotweb