12 Μαρ

Γυμνασίαρχοι, Διαιτητές και Κριτές αγώνων 14/3/2018.

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 14-Μαρ 17.30 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ ΠΑΙΔΩΝ ΟΜΗΡΟΣ ΒΑΟΛ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΟΝΤΙΛΗΣ-ΠΟΥΛΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ-ΜΑΚΚΑΣ-ΛΙΒΑΝΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ 14-Μαρ 17.30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ ΙΩΝΕΣ ΚΟΦΙΝΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΝΟΜΙΚΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ ΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΣ-ΣΕΛΑΙ-ΖΙΓΛΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 14-Μαρ 18.00 ΒΟΥΡΕΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΒΑΟΛ ΑΙΓΕΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ-ΦΛΩΡΑΔΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ-ΑΡΝΙΔΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 14-Μαρ 19.30 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΥΡΣΟΣ ΝΟΘ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΟΝΤΙΛΗΣ-ΜΑΘΙΟΥΔΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ-ΛΙΒΑΝΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ 14-Μαρ 19.30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ ΑΙΓΕΑΣ ΦΟΒ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ-ΝΤΑΤΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΣ-ΣΕΛΑΙ-ΖΙΓΛΗ
Share this
09 Μαρ

Γυμνασίαρχοι, Διαιτητές και Κριτές αγώνων 10 & 11/3/2018.

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10-Μαρ 17.15 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ ΤΕΛΙΚΟΣ PLAY-OFF ΕΦΗΒΩΝ  ΦΟΒ ΙΩΝΕΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΟΝΤΙΛΗΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ-ΜΑΚΚΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10-Μαρ 17.45 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΙΩΝΕΣ ΑΙΓΕΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΛΟΓΙΩΤΑΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΝΟΜΙΚΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΙΒΗΣ-ΖΙΓΛΗ-ΣΕΛΑΙ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10-Μαρ 17.30 ΒΟΥΡΕΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΒΑΟΛ ΟΜΗΡΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΠΟΥΛΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ-ΑΡΝΙΔΗ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10-Μαρ 19.30 ΚΛΕΙΣΤΟ Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΝΤΑΤΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΙΒΗΣ-ΖΙΓΛΗ-ΣΕΛΑΙ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10-Μαρ 19.30 ΒΟΥΡΕΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΦΟΒ ΑΙΓΕΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ-ΦΛΩΡΑΔΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ-ΑΡΝΙΔΗ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10-Μαρ 20.30 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΛΙΘΙ ΠΙΤΥΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΟΝΤΙΛΗΣ-ΜΑΣΣΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ-ΜΑΚΚΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11-Μαρ 16.00 ΚΛΕΙΣΤΟ Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ ΒΑΟΛ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΜΑΡΙΓΛΗ-ΡΟΔΙΤΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΜΑΚΚΑΣ-ΖΙΓΛΗ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ
Share this
06 Μαρ

Γυμνασίαρχοι, Διαιτητές και Κριτές αγώνων 7 & 8/3/2018.

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 7-Μαρ 17.30 ΚΛΕΙΣΤΟ play-off ΕΦΗΒΩΝ ΙΩΝΕΣ ΒΑΟΛ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΧΡΥΣΑΚΗΣ-ΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΣ-ΣΕΛΑΙ
ΤΕΤΑΡΤΗ 7-Μαρ 18.00 ΒΟΥΡΕΙΟ play-off ΕΦΗΒΩΝ ΦΟΒ ΝΟΘ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΟΝΤΙΛΗΣ-ΜΑΣΣΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΑΡΝΙΔΗ-ΖΙΓΛΗ-ΤΣΙΒΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 7-Μαρ 19.30 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΡΜΟΛΙΑ ΦΟΒ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΛΟΓΙΩΤΑΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ-ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ-ΜΑΚΚΑΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 7-Μαρ 19.30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΙΓΕΑΣ ΒΑΟΛ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ\
ΚΡΙΤΕΣ ΧΡΥΣΑΚΗΣ-ΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΣ-ΣΕΛΑΙ
ΠΕΜΠΤΗ 8-Μαρ 18.00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓΩΝΑΣ ΓΙΑ ΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΟΥΡΗ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ-ΖΙΓΛΗ
Share this
05 Μαρ
02 Μαρ

Γυμνασίαρχοι, Διαιτητές και Κριτές αγώνων 3-3-2018.

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 3-Μαρ 17.45 ΚΛΕΙΣΤΟ Α΄ΑΝΔΡΩΝ ΙΩΝΕΣ ΑΙΓΕΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΛΙΒΑΝΟΥ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ-ΤΣΙΒΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 3-Μαρ 17.30 ΒΟΥΡΕΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΦΟΒ ΟΜΗΡΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΦΛΩΡΑΔΗΣ-ΠΟΥΛΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΑΡΝΙΔΗ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 3-Μαρ 19.00 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΠΥΡΣΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΜΑΣΣΑΣ-ΛΟΓΙΩΤΑΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ-ΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΣ-ΜΑΚΚΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 3-Μαρ 19.30 ΚΛΕΙΣΤΟ Α΄ΑΝΔΡΩΝ ΚΟΦΙΝΑΣ ΦΟΒ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ-ΦΛΩΡΑΔΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΛΙΒΑΝΟΥ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ-ΤΣΙΒΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 3-Μαρ 19.30 ΒΟΥΡΕΙΟ Α΄ΑΝΔΡΩΝ ΕΝΩΣΗ ΝΟΘ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΑΡΝΙΔΗ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 3-Μαρ 21.30 ΒΟΥΡΕΙΟ Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΠΙΤΥΟΣ ΝΗΡΕΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ-ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΣΕΛΑΙ-ΜΑΚΚΑΣ-ΧΡΥΣΑΚΗΣ
Share this
01 Μαρ
27 Φεβ

Γυμνασίαρχοι, Διαιτητές και Κριτές αγώνων 28-2-2018.

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 28-Φεβ 17.30 ΚΛΕΙΣΤΟ play-off ΕΦΗΒΩΝ ΑΙΓΕΑΣ ΝΟΘ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΟΝΤΙΛΗΣ-ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΖΙΓΛΗ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ-ΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 28-Φεβ 18.00 ΒΟΥΡΕΙΟ play-off ΕΦΗΒΩΝ ΒΑΟΛ ΕΝΩΣΗ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΦΛΩΡΑΔΗΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ-ΤΣΙΒΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 28-Φεβ 19.30 ΚΛΕΙΣΤΟ play-off ΕΦΗΒΩΝ ΙΩΝΕΣ ΟΜΗΡΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΟΝΤΙΛΗΣ-ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΖΙΓΛΗ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ-ΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 28-Φεβ 20.00 ΒΟΥΡΕΙΟ play-off ΕΦΗΒΩΝ ΦΟΒ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ-ΝΤΑΤΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ-ΤΣΙΒΗΣ
Share this
26 Φεβ
26 Φεβ
23 Φεβ

Γυμνασίαρχοι, Διαιτητές και Κριτές αγώνων 24 & 25/2/2018.

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24-Φεβ 17.45 ΚΛΕΙΣΤΟ Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΥΡΣΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΝΤΑΤΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΟΥΡΗ-ΤΣΙΒΗΣ-ΣΕΛΑΙ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24-Φεβ 17.30 ΒΟΥΡΕΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΒΑΟΛ ΦΟΒ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΟΝΤΙΛΗΣ-ΦΛΩΡΑΔΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ-ΑΡΝΙΔΗ-ΛΙΒΑΝΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24-Φεβ 19.00 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ ΑΆΝΔΡΩΝ ΝΟΘ ΙΩΝΕΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ-ΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΣ-ΧΡΥΣΑΚΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24-Φεβ 19.30 ΚΛΕΙΣΤΟ Α΄ΑΝΔΡΩΝ ΑΙΓΕΑΣ ΚΟΦΙΝΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΜΑΣΣΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΟΥΡΗ-ΤΣΙΒΗΣ-ΣΕΛΑΙ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24-Φεβ 19.30 ΒΟΥΡΕΙΟ Α΄ΑΝΔΡΩΝ ΦΟΒ ΟΜΗΡΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΟΝΤΙΛΗΣ-ΦΛΩΡΑΔΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ-ΜΑΚΚΑΣ-ΛΙΒΑΝΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 25-Φεβ 13.30 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ ΕΦΗΒΩΝ ΝΟΘ ΟΜΗΡΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ-ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΜΑΚΚΑΣ-ΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΣ-ΧΡΥΣΑΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 25-Φεβ 17.00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΒΑΟΛ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
Share this

© 2016 Τοπική Επιτροπή Ε.Ο.Κ. ΧΙΟΥ. Developed by dotweb