14 Μαΐ
14 Μαΐ
11 Μαΐ
11 Μαΐ

Γυμνασίαρχοι, διαιτητές και κριτές αγώνων 12 & 13/5/2018.

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 12-Μαϊ 19.00 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ PLAY-OFF Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΠΥΡΣΟΣ ΠΙΤΥΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΜΑΣΣΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΛΙΒΑΝΟΥ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ-ΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 12-Μαϊ 19.30 ΒΟΥΡΕΙΟ ΤΕΛΙΚΟΣ PLAY-OFF Α΄ΑΝΔΡΩΝ ΦΟΒ ΟΜΗΡΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΟΥΡΗ-ΜΑΚΚΑΣ-ΖΙΓΛΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 13-Μαϊ 12.00 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΦΟΒ ΠΥΡΣΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΦΛΩΡΑΔΗΣ-ΝΟΜΙΚΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ ΜΑΚΚΑΣ-ΛΙΒΑΝΟΥ
Share this
10 Μαΐ
10 Μαΐ
08 Μαΐ

Γυμνασίαρχοι, διαιτητές και κριτές αγώνων 9/5/2018.

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 9-Μαϊ 17.30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΟΦΙΝΑΣ ΦΟΒ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΟΝΤΙΛΗΣ-ΜΑΘΙΟΥΔΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΟΥΡΗ-ΣΕΛΑΙ
ΤΕΤΑΡΤΗ 9-Μαϊ 19.30 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΡΜΟΛΙΑ ΕΝΩΣΗ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΜΑΣΣΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ-ΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΣ-ΛΙΒΑΝΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ 9-Μαϊ 19.30 ΚΛΕΙΣΤΟ PLAY-OFF Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΛΙΘΙ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΟΝΤΙΛΗΣ-ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΟΥΡΗ-ΣΕΛΑΙ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 9-Μαϊ 20.00 ΒΟΥΡΕΙΟ PLAY-OFF Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΠΙΤΥΟΣ ΠΥΡΣΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ-ΦΛΩΡΑΔΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΖΙΓΛΗ-ΑΡΝΙΔΗ-ΤΣΙΒΗΣ
Share this
04 Μαΐ

Γυμνασίαρχοι, διαιτητές και κριτές αγώνων 5 & 6/5/2018.

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 5-Μαϊ 17.30 ΒΟΥΡΕΙΟ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΒΑΟΛ ΠΥΡΣΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΦΛΩΡΑΔΗΣ-ΝΟΜΙΚΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ ΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΣ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 5-Μαϊ 19.30 ΚΛΕΙΣΤΟ Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ ΒΑΟΛ ΧΑΝΙΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΟΡΦΑΝΟΣ-ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΙΒΗΣ-ΜΑΚΚΑΣ-ΤΣΟΥΡΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 6-Μαϊ 11.45 ΒΟΥΡΕΙΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΒΑΟΛ ΠΥΡΣΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΜΑΣΣΑΣ-ΠΟΥΛΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ-ΑΡΝΙΔΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 6-Μαϊ 16.00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΙΓΕΑΣ ΦΟΒ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ-ΦΛΩΡΑΔΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΣ-ΜΑΚΚΑΣ-ΖΙΓΛΗ
Share this
03 Μαΐ
02 Μαΐ

Γυμνασίαρχοι, διαιτητές και κριτές αγώνων 2/5/2018.

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 2-Μαϊ 17.30 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΠΥΡΣΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΟΝΤΙΛΗΣ-ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΛΙΒΑΝΟΥ-ΜΑΚΚΑΣ-ΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 2-Μαϊ 17.30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΙΩΝΕΣ ΝΟΘ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ-ΝΟΜΙΚΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΟΥΡΗ-ΣΕΛΑΙ
ΤΕΤΑΡΤΗ 2-Μαϊ 18.00 ΒΟΥΡΕΙΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΦΟΒ ΠΥΡΣΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΦΛΩΡΑΔΗΣ-ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΖΙΓΛΗ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 2-Μαϊ 19.30 ΚΑΜΠΟΧΩΡΑ Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΛΙΘΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΟΝΤΙΛΗΣ-ΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΛΙΒΑΝΟΥ-ΜΑΚΚΑΣ-ΝΤΟΥΡΛΟΥΝΤΑΔΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 2-Μαϊ 19.30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΟΦΙΝΑΣ ΒΑΟΛ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ-ΠΟΥΛΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΤΣΟΥΡΗ-ΣΕΛΑΙ
ΤΕΤΑΡΤΗ 2-Μαϊ 20.00 ΒΟΥΡΕΙΟ Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΝΗΡΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣ ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ-ΜΑΣΣΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΖΙΓΛΗ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ-ΑΡΝΙΔΗ
Share this

© 2016 Τοπική Επιτροπή Ε.Ο.Κ. ΧΙΟΥ. Developed by dotweb