skip to Main Content
22710 41034 info@chiosbasket.gr

Γυμνασίαρχοι, διαιτητές και κριτές αγώνων 3-4-2019.

ΗΜΕΡΑΗΜΕΡ.ΩΡΑΓΗΠΕΔΟΕΙΔΟΣΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ3-Απρ17.30ΚΛΕΙΣΤΟΠΑΙΔΩΝΑΙΓΕΑΣΚΟΦΙΝΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΤΣΑΡΔΑΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ-ΚΑΦΕΖΑΣ
ΚΡΙΤΕΣΜΠΑΓΙΑΣ-ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ-ΤΣΙΒΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ3-Απρ19.30ΚΛΕΙΣΤΟΠΑΙΔΩΝΙΩΝΕΣΦΟΒ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΤΣΑΡΔΑΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ-ΝΤΑΤΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ-ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ-ΤΣΙΒΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ3-Απρ19.30ΚΑΜΠΟΧΩΡΑΒ΄ΑΝΔΡΩΝΑΡΜΟΛΙΑΛΙΘΙ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΛΟΥΚΑΡΑΚΗΣ-ΦΛΩΡΑΔΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΛΙΒΑΝΟΥ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ

Αποτελέσματα αγώνων 30 & 31-3-2019.

Σάββατο 30-3-2019

Κορασίδων ΠΥΡΣΟΣ-ΦΟΒ 34-62

Παμπαίδων ΑΙΓΕΑΣ-ΚΟΦΙΝΑΣ 54-76

Παμπαίδων ΕΝΩΣΗ/ΒΑΟΛ-ΒΑΟΛ 92-103

Παμπαίδων ΝΟΘ-ΙΩΝΕΣ 58-65

Κυριακή 31-3-2019

Εφήβων ΝΗΡΕΑΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ 62-68

Γ΄Εθνική ανδρών ΒΑΟΛ-ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. ΡΑΦ. 75-76

Αλλαγές αγώνων.

Κατόπιν συμφωνίας των εμπλεκομένων σωματείων , οι κάτωθι αγώνες διαμορφώνονται ως εξής:

  • Π14 ΒΑΟΛ-ΟΜΗΡΟΣ από 3-4-2019 θα γίνει Κυριακή 5-5-2019 και ώρα 12.15 στο Βούρειο.
  • Π/π18 ΦΟΒ-ΙΩΝΕΣ από 6-4-2019 θα γίνει Κυριακή 14-4-2019 και ώρα 19.00 στο Βούρειο.
  • ΑΒ11 ΑΜΑΝΗ-ΙΩΝΕΣ από 3-4-2019 θα γίνει Κυριακή 7-4-2019 και ώρα 21.00 στο Βούρειο.
  • Π14 ΠΥΡΣΟΣ-ΝΟΘ από 3-4-2019 θα γίνει Παρασκευή 19-4-2019 και ώρα 17.45 στα Καμπόχωρα.

Γυμνασίαρχοι, διαιτητές και κριτές αγώνων 30 & 31-3-2019.

ΗΜΕΡΑΗΜΕΡ.ΩΡΑΓΗΠΕΔΟΕΙΔΟΣΑΓΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛ/ΜΕΝΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ30-Μαρ17.15ΚΑΜΠΟΧΩΡΑΚΟΡΑΣΙΔΩΝΠΥΡΣΟΣΦΟΒ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ-ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΤΣΑΡΔΑΚΑΣ-ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ-ΜΩΡΟΜΑΛΛΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ30-Μαρ17.45ΚΛΕΙΣΤΟΠΑΜΠΑΙΔΩΝΑΙΓΕΑΣΚΟΦΙΝΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΠΟΥΛΑΚΗΣ-ΚΑΦΕΖΑΣ
ΚΡΙΤΕΣΜΑΡΤΑΚΗ-ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ30-Μαρ17.30ΒΟΥΡΕΙΟΠΑΜΠΑΙΔΩΝΕΝΩΣΗ/ΒΑΟΛΒΑΟΛ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΝΤΑΤΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΤΣΟΥΡΗ-ΣΚΟΥΦΑΛΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ30-Μαρ19.00ΚΑΜΠΟΧΩΡΑΠΑΜΠΑΙΔΩΝΝΟΘΙΩΝΕΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ-ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ31-Μαρ12.30ΚΑΡΔΑΜΥΛΑΕΦΗΒΩΝΝΗΡΕΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΜΑΡΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΜΑΣΣΑΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣΤΣΙΚΟΥΔΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ31-Μαρ16.00ΚΛΕΙΣΤΟΓ΄ΕΘΝΙΚΗΒΑΟΛΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. ΡΑΦ.
ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΣΣΚΟΥΦΑΛΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣΧΟΥΓΙΑΖΟΣ-ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ
ΚΡΙΤΕΣΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ-ΜΑΚΚΑΣ-ΑΡΝΙΔΗ

Αλλαγές αγώνων.

Κατόπιν συμφωνίας των εμπλεκόμενων σωματείων οι κάτωθι αγώνες έχουν ως εξής:

κ10 ΑΙΓΕΑΣ-ΟΜΗΡΟΣ από 30-3-2019 θα γίνει Δευτέρα 8-4-2019 και ώρα 19.45 στο κλειστό.

Ε10 ΒΑΟΛ-ΦΟΒ από 30-3-2019 θα γίνει Κυριακή 21-4-2019 και ώρα 12.15 στο Βούρειο.

Αποτελέσματα αγώνων 22, 23 & 24-3-2019.

Παρασκευή 22-3-2019

Α΄ανδρών ΦΟΒ-ΟΜΗΡΟΣ 77-64

Σάββατο 23-3-2019

Κορασίδων ΜΙΚΤΗ ΧΙΟΥ-ΜΙΚΤΗ ΛΕΣΒΟΥ 51-59

Παίδων ΜΙΚΤΗ ΣΑΜΟΥ-ΜΙΚΤΗ ΛΕΣΒΟΥ 39-42

Κορασίδων ΜΙΚΤΗ ΛΕΣΒΟΥ-ΜΙΚΤΗ ΣΑΜΟΥ 58-44

Παίδων ΜΙΚΤΗ ΧΙΟΥ-ΜΙΚΤΗ ΣΑΜΟΥ 82-35

Κυριακή 24-3-2019

Παίδων ΜΙΚΤΗ ΛΕΣΒΟΥ-ΜΙΚΤΗ ΧΙΟΥ 38-58

Κορασίδων ΜΙΚΤΗ ΣΑΜΟΥ-ΜΙΚΤΗ ΧΙΟΥ 49-59

Back To Top